Crossfire

Nightwolves demiş ki:
CROSSFIRE & NIGHTWOLVES
3. FAN BULUŞMASI - 3 MART 2006 CUMA

- Yeni kadrosuyla CROSSFIRE stüdyo performansı
- CROSSFIRE'ın hiç dinlemediğiniz bestelerini ilk defa ve canlı olarak dinleme fırsatı

- İsteyen konuklar stüdyoda gruba enstrüman ya da vokal olarak eşlik edebilecekler
- Dj. Hicri Bozdağ ile doyasıya metal
- Alkollü ve alkolsüz içecekler

Yer: Zoo Music (Esat Caddesi 155/2, basketbol sahası karşısı)
Saat: 18.00
Yaş Sınırı Yok!
Giriş Ücreti Yok!

off en iyisi neden Antalya'dayım.

Bu arada crossfire'ın artık bir videosunu istiyorum.Sitedeki gelibolu solo bölümü yetmiyor bana...

Oy oy oy... Dün gece gerçekten de muhteşem bir parti vardı Zoo'da. Anlatılacak pek bir şey yok. Gelenler zaten gördüler, yaşadılar o atmosferi. Crossfire'ın dışında The Fourth Floor ve eksik kadrosuna karşın eğlenceye ortak olan Sınıf 64'e de teşekkürler (7 Mart'ta ODTÜ'yü dağıtacağız!!! Metin Ali Feyyaz Odun Zopha)...

12 Mart'ı iple çekiyoruz... :metalhead

En azından playlistten yarım yamalak haberdar etseniz, yeni şarkıları yazmasanız bile kavırlardan filan bahsetseniz ne bileyim.. Boynumuz bükük kaldık burada. İsmime uygun olaraktan acayip dudak bükerim, göz yaşı dökerim. (Bateriye geçip Into the Pit çaldınız mı sayın deyğrudolf? :LOL: Ya siz sayın Reyğbıl Veyğrvolf, o sırma saçlarınızla pervaneler yaptınız mı? :LOL: )

Az kaldı az..

Cover ya da yeni beste çalmadı Crossfire hiç. Klasiklerden gittiler Slaves, Eternal Lies, Unfair, Gelibolu, Inner Conflict gibi. The Forth Floor ise Crossfire'ın yeni bestesini çalıp herkesi dumur etti. Hatta o kadar dumur oldum ki şu an buna ben bile inanmadım. :LOL:

Ben bateriye geçmedim ama Impaler olarak ilk stüdyomuzu yaptığımızı söyleyebilirim. :LOL:

Gelemedim zoo ya :(

Neyse Garage'da izlicez.Az kaldı az...

Yönetici Uyarısı: Koymuş olduğunuz afiş önceki sayfada olduğundan silinmiştir.Bu mesajdan sonra attığınız mesajda "flood" olduğu için silinmiştir.

deerrudolf demiş ki:
Ben bateriye geçmedim ama Impaler olarak ilk stüdyomuzu yaptığımızı söyleyebilirim. :LOL:
:LOL: Bomba grup impaler çok yakında gelecek kazığa oturtcak hepinizi logo :D impaled impalas :LOL:

Odhun Zopha till death :metalhead: 7 mart iyidir lütfü de iyidir,14 mart iyidir chuck billy de iyidir :)

Gece güzeldi,dinledik crossfire'ı yeni kadro iyi olmuş davulcuyu özellikle çok beğendim,cem de iyiydi baya painkillerın davulları iyi çaldı :D

Metal Day #7 @ Garage Rock Bar, Ankara @ 12 Mart 2006 Pazar @ 16:00

Gruplar aşağıdaki sıralama ile çıkacaktır.

R.T.D: Son dönemde yeni çıkan ve gelecek vadeden gruplarımızdan.İşlerine verdikleri özeni sahnede size de yansıtacaklar.Ayrıca Fear Factory vs. gibi sıradışı ve gaz coverlarıyla ve besteleriyle de gecenin lokomotif grubu olarak güzel bir açılış yapacaklar.

Kehanet:Günün safi heavy metal grubunu ve coverladıkları klasik olmuş parçaları sakın kaçırmayın!

Burst Appeal:Cidesphere’den tanıdığımız vokalist Oral ve arkadaşları modern soundlu besteleriyle,teknik ve gaz coverlarıyla geceye renk katacaklar.

Origam: Beynimizde yer etmiş heavy ve thrash metal şarkıları çalacak olan grup sahneleri ile de göz dolduruyor.Ayrıca vokalistlerinin sahne performansına da dikkat!

Veeeeee yeni kadrosuyla ilk konserini verecek olan CROSSFIRE!!!: Son dönemlerin en çok satan metal albümünü yapmış olan grup gecenin headlinerı ve size gerek kaliteli besteleriyle gerek coverlarıyla gerekse muhteşem sahne şovlarıyla unutulmaz bir gece yaşatacaklar.Ve geceyi hep berbaer noktalayacağız.

Tüm metalseverleri Pazar günü Headbang’e bekliyoruz!!!

Adres: Garage Rock Bar,Karanfil sok.,No:22 ANKARA
İletişim: [email protected]

sunday şarkılarını çok severim...

ama adamlar bi konserde lisedeyken bi festivalde daha doğrusu bu şarkının sözlerini unutmuştu yuhhh demiştim hala da anlamam :D

gerçekten çok sağlam bi grup, tebrikler. daha önce izlememiştim, fikirlerimi çok değiştirdiler bu tarz hakkında.

CROSSFIRE - NIGHTWOLVES 3. Fan Buluşması'ndan birkaç kare Nightwolves Forumu'na konulmuştur: http://nightwolves.org/forum/viewtopic.php?t=271

O gece orada olan herkese tekrar teşekkürler...

banner.jpg

tüm ekibe bol şanslar başarılarının devamını görmek dileğiyle...

bu arada kemalim bu diyarlar sensiz çekilmez gelsen de halletsek şu foto olaylarını deyyom gaare... :D

Geri