Crossfire

pentogron neymiş bi öğrenmişin pentagron iyi değilse değil...bana göre öyle hatta pentokrandan iyi kaç tane daha grup bana göre...sana ne o zaman ne bıt bıt yapion,burda sağa sola sataşacağına git pentokran adlı ölmüş eşşeğe suni tenefüs yap belki kurtarırsın.Bi bak bakim senin pentogron ilk albümünde ne yapmış.Ossur ossur ipe diz mantığıyla şarkılar,sonradan dinlenebilir hale gelen bi grup...peh!Ha sen dersin şimdi o zaman şartlar curtlar diye o zaman seni dönemin Dr.Skull albümlerine ve kronik'in endless war albümüne yönlendiririm :evil:

ayrıca bi bok biliyomuş gibi alaycı tavırların da seni adamdan saydırmaz

Yahu sende hata anti-social. Sayfaları karıştır bir bak, bir kaç ay önce biz de uzun uzun yazılar vasıtası ile laf anlatmaya çalıştık bu arkadaşa; yok anlamıyor. Halen daha milletin öznel yargılarını eleştiriyor. Doğru dürüst eleştirse bir şey değil de; adam reklamını yapıyor. Ha pardon, biz yaptırttık değil mi.. Bırakın, gerçekten değmez. Başka bölümlerde ve başlıklarda da böyle bu, güzelim Deep Purple klasiğinin ismini kirlettiğiyle kalıyor.

Dümdüz devam edelim biz, bırakın. Bakın şimdi buna gelecek cevaba nasıl kayıtsız kalacağım ben mesela.. Dimi Güntekin?

Purgatory demiş ki:
Yahu sende hata anti-social. Sayfaları karıştır bir bak, bir kaç ay önce biz de uzun uzun yazılar vasıtası ile laf anlatmaya çalıştık bu arkadaşa; yok anlamıyor. Halen daha milletin öznel yargılarını eleştiriyor. Doğru dürüst eleştirse bir şey değil de; adam reklamını yapıyor. Ha pardon, biz yaptırttık değil mi.. Bırakın, gerçekten değmez. Başka bölümlerde ve başlıklarda da böyle bu, güzelim Deep Purple klasiğinin ismini kirlettiğiyle kalıyor.

Dümdüz devam edelim biz, bırakın. Bakın şimdi buna gelecek cevaba nasıl kayıtsız kalacağım ben mesela.. Dimi Güntekin?

:) Düzgünde eleştirdim:) ondan sora sizin anlıyacağınız dilde eleştirdim:)

BU arada fenerbahçe cumhuriyeti gördünüz mü muz cumhuriyetini?:)

Yememiş içmemiş ,beni takip etmiş,purgatory,bu benim tarzım:),herkesin bir tarzı vardır:) işine gelirse:)

ya sadece bos konusuosun bi kere pentagram ve crossfire ayni tarzin adamlari degiller ki...bence pentagramla karsilasitran kiside hata etmis...haddini bilmek,bildirmek hiç hos cümleler deil en azindan burda birinin haddinin bildirilmesi gerekiyorsa gerekli olan otorite sen degilsin fikrini söyle ve kapat konuyu polemik yaratma...bana yeni nesil fan demissin mümkündür daha 20 yasindayim ama senin gitara baslmadan 3 sene önce abimiz sagolsun iron maiden la inceden bu alemlere girmistik o yasimizda,biz zaten bu müzikleri dinliyorduk sana körlemesine bir cevap yazmadim bence daha sunu tanirim bunu tanirm felsefesinde konusup kendini küçük ve komik duruma düsürme her seyi geçtim burasi müzik forumudur sana yönelik yazdigim son mesajdir küfürde yazsan cevap vermiycem Crossfire i ve müzigini seviorum.

İyi tamam ,Crossfire pentagramdan iyi ,maidendan da iyi....Ondan da iyi bundan da iyi hadi ağlamayın.:) Kaliteli crossfire:)

İyi eğlendim hea:) nasıl da umursayıp mesaj yazmışlar,umursamayan adamlara bak be:) eheh :) güzel , sanal dünyadaki davranış bilimleri üzerinde çalışıyordum:) hepiniz birer kobaysınız verdiğiniz tepkileri,karşılaştırıp,tezimi hazırlıyorum.

Peki hala size anlatmam gerekicek bunu,
Aylardır bu tez üzerinde çalışıyorum,sanal insan davranışları üzerinde ,mesela başka forumlarda daha değişik karakterlere bürünüp,etki tepki zinciri yaratıyorum,tabi bunun sonucunda tezimi bitirme noktasındayım. BUnun için size teşekkür ederim,tabi bu forumda her şeye muhalefet yapan bir kişiliği canlandırdım,duruma göre ve kimi zaman sert ve anlayışsız bir karakter çizdim.Alıcağım tepkiler önemliydi.Tabi başka forumlarda da araştırmalarımı sürdürdüm.

Real alemde de tez çalışmalarım sürüyor,fakat bir yandan sanal dünyayı da inceliyorum.Değişik tez çalışmalarımı bir araya getirip tezimi tamalama noktasına gelicem.Biliyorum inanması güç ama durum böyle.Crossfire a başarılar.Alıcağım tepkileri son haddine kadar kullandım,teşekkürler,

Son olarakta peki niye belli konulara ve başlıklara mesaj attım?Çünkü potansiyal tepkinin yoğun olucağı başlıkların hangisi olduğunu gayet iyi biliyordum da ondan.Tez çalışmalarım için gerekliydi bu..Her başlıkta gerekli potansiyal tepkiyi alamazdım.

Hepinize iyi yazışmlar..Küfür ettiğim arkadaşlardan özür dilerim ,çalışmamın bir parçasıydı.

Saygılar,sevgiler.

Yemin ediyorum şaşırmadım. Olamazdı böyle bir şey çünkü, aylardır kan kusturuyordun millete. Takip ettiğimi düşündüğün zamanlarda ise Spor Moderatörü olmam bakımından orayı da karıştırmaya (Pardon, tezine..) yönelik hareketlerinden dolayı takip etmem gerekiyordu, evet. Umarım fazlaca ileri gitmemişsindir..

Not: Türkçe'yi kasıtlı olarak bozduğun dönemlerde oyunculuğunun zirvesine ulaşmıştın bence, bunu da belirtmeden geçemeyeceğim.

ben de bunu yedim ne alaka ingilizceyle toplum psikolojisinin konusu,ya da sosyoloji?şaka yaptııııııık şaka yaptıııık şarkısı da vardı değil mi? pfff

güya kadnırdın değil mi herkesi,çok kolay bir sıyrılma yöntemi.

Eveeeett... Sevgili Black Knight, biz de Crossfire sevenler olarak aylardır bir tez üzerinde çalışıyoruz; foruma girip saçma sapan konuşanlara verilmesi gereken tepkiler üzerine. Pek çok fikir çıktı; hatta inandırıcı olsun diye Purgatory'i "sallamayan", anti-social'ı "sonradan tepki koyan", deerrudolf'u "nedenini araştıran" gibi kişiliklere büründürdük. Bunun için sana teşekkür ediyoruz, çalışmalarımızın karşılığını sayende aldık. :LOL:

Yemin ediyorum pazar gününden beri ilk defa böyle güldüm.. Hay allah sizden razı olsun; son vuruşu yapan Çağlar'a da tebriklerden bir demet vallahi.. En iyi Caner oynadı ama.. : )

Tezinde başarılar, umarım artık forumu yapay gündemlerle kızıştırıp insanların sinirleriyle oynamazsın. Kobaylık üscretlerini de ilgili hesaba yatırırsan seviniriz :D

(Senin yüzünden atılan kullanıcıların da tazminatını bu ücretlere dahil edersen hepimiz mutlu oluruz...)

Tezinin tam olarak içeriğini, tez içerisinde savunduğun savı tam olarak bilmesem de umarım fark etmişsindir tek başına muhalefet yapıp durdun aylar boyunca. Forumumuzun doğu perinçek'i oldun. Yandaş toplayamadığını da tezine dahil etmeni rica etsem yapar mısın diye sormak istiyorum ama gereksiz.

Crossfire, bir arkadaşımızın tezini hazırlayıp onun amacına alet olmaktan çok da memnun değil umarım farkındasın...

Tabi hala oynadığın oyunu devam ettirip ettirmediğini bilemiyorum belki de hala alet oluyoruz sana.

Ya cidden, ya bu tezin çok başarılı oldu -tezinin sonucu da sanırım insanlar sevdikleri olguları sonuna kadar savunurlar olsa gerek- ya da tam anlamıyla bir egoistsin, iki de bir sülalenin ne kadar sanatsal insanlar olduğunu gözler önüne sermeden geçemiyorsun, ve sen de onların arasında kalmanın yolunu ya burda gerçekleştirebiliyorsun ya da hiç bir şekilde onların arasında olamayacağının ezikliğini yaşıyorsun.

Belki de cidden dediğin kadar önemli birisin, eğer gerçekten öyleysen git tezini o enseye tokat göte parmak virtüöz dostlarının arasında yap. Daha efektif ve interaktif olur...

Turk rock forumun kendi kural ve prensiplerine saygı duymakla beraber Rock başlığı altında bir forum yapıp özgürlükleri bu kadar sınırlayan ve çifte standart uygulayan bırak forumu herhangi bir faaliyet görmedim.

Demokratik olmaya çalışan bir ülkede demokratik olamayan, temelinde özgürlük olması gereken baskıcı bir rock forumunu eleştirmek istedim sadece.

Türkrock forumunun ırkçılığına son. Gerçi hemen silinir şimdi.

ZooRaven demiş ki:
Turk rock forumun kendi kural ve prensiplerine saygı duymakla beraber Rock başlığı altında bir forum yapıp özgürlükleri bu kadar sınırlayan ve çifte standart uygulayan bırak forumu herhangi bir faaliyet görmedim.

Demokratik olmaya çalışan bir ülkede demokratik olamayan, temelinde özgürlük olması gereken baskıcı bir rock forumunu eleştirmek istedim sadece.

Türkrock forumunun ırkçılığına son. Gerçi hemen silinir şimdi.
hayret duruyo :)

Geri