Crossfire

Vallaa ben de şaşırdım!! Geçen seferki gibi ya başlığı kitlerler ya da atarlar diye tahmin ediyodum. Moderatorlerden ya da yöneticilerden birini tanıyosan korkmaya gerek yok bişi olmuyo o zaman. İspat isteyen eski sayfalara bi göz atsın.

Pardon kilitlerler diyecektim ağabeylerim, ne olur ne olmaz düzelteyim dedim. Yok ama hakkını yememek lazım adamlar sayesinde yeniden dilbilgisi, imla kitabı filan aldık yeniden Türkçe öğreniyoruz bir yanlışlık yapmayalım diye

Not: (.,?!'"",,..::;) Fazladan noktalama işareti bıraktım buraya eksik bişey varsa burdan tamamlarsınız artık.

ZooRaven demiş ki:
Pardon kilitlerler diyecektim ağabeylerim, ne olur ne olmaz düzelteyim dedim. Yok ama hakkını yememek lazım adamlar sayesinde yeniden dilbilgisi, imla kitabı filan aldık yeniden Türkçe öğreniyoruz bir yanlışlık yapmayalım diye

Not: (.,?!'"",,..::;) Fazladan noktalama işareti bıraktım buraya eksik bişey varsa burdan tamamlarsınız artık.

kaşınıyosun gene bak :D

Monsters Of Rock ta crossfire a başarılar diliyorum,
burdan yetkililere bir şey sölemek istiyorum :D

Monsters Of Rock’a bu forumda yazan olsun fanlarınız arasında olsun ne bileyim sizi seven diyelim kısacası bunların büyük bir çoğu ne kadar gelmek istesede gelemiyecek, bütün bir festivali olmasada sizin olduğunuz ve sizin sahnede kaldığınız zamanı kameraya çekip sitede yayınlarmısınız. çok iyi olur çünkü bir çok destekçiniz sizi orda nasıl olacağınızı merak ediyor.
gidecek fanlar kamera fln bi türlü sokun siz çekin birileri çeksin kaydetsin izleyelim .

GENEL UYARI : lütfen ahlak değerlerimizi bozucak ve genç abaza arkadaşlarımızı tahrik edicek sözlerden kaçınınız....aksi taktirde gene_hoglan nick li adamın yumruğunu ve baget lerini yemek zorunda kalıcaksınız... :) crossfire vayyyy be helal olsun...

bence crossfire ankara'nın şimdiye kadar çıkarttığı en iyi grup. ben zaten nightwolves üyesiyim. ravenwoods diye bi grup çıkmış yeni ankara patentli. ezik herifler hacettepe üniverstesi şenliklerinde aralarında konuşurlarken duydum: "crossfire yazısını neden büyük ve koyu yazmışlar ki? biz onlardan daha iyi çalarız. vokal ve davul b*k gibi. Bu ne yaa kronun ateşi mi??" şeklinde bir konuşma geçti.. Azım açık kaldı. Sonra onları da gördük tabii. beşte biri etmezler crossfire ın..

coldblack demiş ki:
bence crossfire ankara'nın şimdiye kadar çıkarttığı en iyi grup. ben zaten nightwolves üyesiyim. ravenwoods diye bi grup çıkmış yeni ankara patentli. ezik herifler hacettepe üniverstesi şenliklerinde aralarında konuşurlarken duydum: "crossfire yazısını neden büyük ve koyu yazmışlar ki? biz onlardan daha iyi çalarız. vokal ve davul b*k gibi. Bu ne yaa kronun ateşi mi??" şeklinde bir konuşma geçti.. Azım açık kaldı. Sonra onları da gördük tabii. beşte biri etmezler crossfire ın..
Pek yeni sayılmazlar, ama ayıp etmişler... Üstelik haksızlar da... :?

Bırakın ya her sayfada yeni tartışma konusu oluyor.Olayda bir yanlış anlaşılma varsa grupların aralarının açıldığıyla kalacak.Herkes her duyduğunu gelip de buralara yazarsa cinayet çıkar, gore olur :) Crossfire da iyidir, Raven Woods da iyidir diyelim konuyu uzatmayalım bence.

Efendim yoğun taleplerinizden dolayı Zoo'ya bir bar koymak üzere tadilata başladık. Bu underground barımızın açılışı ÖSS öncesinde gene sıkı bi parti ile, gene ücretsiz, gene Crossfire'lı, gene jam sessionlı, gene Nightwolveslu, bi sürü sürpriz konuklu ve de gene Turkrock'lı gerçekleşecek, seven sevmeyen herkez davetlimizdir. Detayları ilerleyen zamanlarda duyuracağız sevgiyle kalın.

Son olarak kesinlik kazanmasada bu seneki Crossfire yurt dışı çıkartması Bulgaristan'la sınırlı kalmayacak galiba benden duymuş olmayın. :roll:

ZooRaven demiş ki:
Efendim yoğun taleplerinizden dolayı Zoo'ya bir bar koymak üzere tadilata başladık. Bu underground barımızın açılışı ÖSS öncesinde gene sıkı bi parti ile, gene ücretsiz, gene Crossfire'lı, gene jam sessionlı, gene Nightwolveslu, bi sürü sürpriz konuklu ve de gene Turkrock'lı gerçekleşecek, seven sevmeyen herkez davetlimizdir. Detayları ilerleyen zamanlarda duyuracağız sevgiyle kalın.

Son olarak kesinlik kazanmasada bu seneki Crossfire yurt dışı çıkartması Bulgaristan'la sınırlı kalmayacak galiba benden duymuş olmayın. :roll:

ben sevmiyorum gelebilirmiyim ?????

heheehheheheheheheh şaka lan şaka ehehee

ceno gibi yurtdışında aktifleşmeye başlayan bi grupda isterizki crossfire olsun self olsun suicide olsun.. umarız sizin gibi grupların sayısı artamaya devam eder.

Yalnız bi sorun var neden hep Ankranın grupları açılıyo??

zallanzort demiş ki:
ZooRaven demiş ki:

ben sevmiyorum gelebilirmiyim ?????

heheehheheheheheheh şaka lan şaka ehehee

ceno gibi yurtdışında aktifleşmeye başlayan bi grupda isterizki crossfire olsun self olsun suicide olsun.. umarız sizin gibi grupların sayısı artamaya devam eder.

Yalnız bi sorun var neden hep Ankranın grupları açılıyo??

özellikle crossfire ve SUICIDE yi daha cok duymak istiyorum

Geri