Crossfire

Fan clubınızla ilk buluşmanıza kimseyi tanımıyorum diye gelmemiştim ama iş kıyafetimlede olsa gelcem bu defa. Saat, tarih vs belli mi? Malum çalışan yeni nesil ;)
Bulgaristan'da da başarılar dilerim şimdiden. İyi bir gelişme sizin için o sahneye çıkmak.

Meraktan soruyorum, acaba bu benzerlik için ek bir çaba sarfediliyor mu?
Sadece meraktan sordum. Tepki ile karşılamayın lütfen. Geçmiş sayfaları okuyunca pek de yoruma açık bir grup olmadığını gördüm üzülerek. Teşekkürler.

merak etmen dogal allah vergısı sesıde bole olabılır ozentı bıcımınde de yapmış olabılır bunun cevabını bızı tatmın edecek şekılde vokalden almamız gerek kı ayrıca taklıt etmışsede cok guzel olmuş ne dıyım bence buna gerek duymuyordur cunkı cok ıı bı grup vokalde cok ıı mathew ın ses tınısını hıc bı pracada bozmuyor bozulmuyor demekkı caba degıl adamın sesı oyle napsın hem ozel bı caba harcamışsa bıle takdır etmek gerek cunkı bozmadan o sesı yakalayabılmek muhteşemlıktır sadece ya neyse bız adamnların yaptıgı muzıge bakalım turkıye de crossfire gıbı gruplar cok az degerını bılmek gerek falan fılan dıye kapatmaya calışıyorum olmuyor hay allah gıne gevezelıgım uzerımde bı crossfire ankara buluşması yapalım guzel olur tum crossfire fanları yada kendını öyle hıssedenlere acık bır buluşma ... Bende Teşekkür ederim...

Secil_Soydan demiş ki:
Meraktan soruyorum, acaba bu benzerlik için ek bir çaba sarfediliyor mu?
Sadece meraktan sordum. Tepki ile karşılamayın lütfen. Geçmiş sayfaları okuyunca pek de yoruma açık bir grup olmadığını gördüm üzülerek. Teşekkürler.

Bülent'in bu benzerlik için pek bir çaba sarfettiğini zannetmiyorum, ilk çalışmaya başladığımız sıralarda söylemiştim bu benzerliği, oda hiç öyle bildiğim, dinlediğim bir grup değil filan derdi (tabi artık biliyor heralde). Ama gerçekten ses rengi benziyor ilginç.

Aslında yoruma gayet açık bir grubuz ancak kendimizi bile savunmaya fırsat bulamadan :p insanlar yok öyle değil sen daha dinlemeden konuşuyorsun filan şeklinde savunuyorlar. Sağolsunlar ancak herkes bizi eleştiriye açık olmadığımızı zannediyor. Değiliz eleştiri eleştiriyse biz dinlemesini iyi biliriz.

thetick demiş ki:
crossfire,crossfire,crossfire.... :taptim :taptim :taptim

:metalhead :metalhead

:seytan

bumu sadece tamam bende taptım hayda huyda hatta da bunları gondermek ıcın neden canım forumun kirletiyorsunuz cıkarsın bı kac yorum yaparsın begendıgın parcaları sayarsın kem kum fılan bı şeyler dersn grupta şu şole soluyor dersın bu bole calıyor dersınde gereksız efendım bole tapma işaretlerı tapıyorsan lutfetıp bı şeyler yazarsınkı grup onemsendıgını anlar...

Forum kuralları der ki :

Konu ile ilgili fikirlerinizi +1, + 10... :) :( vs. şeklindeki sığ anlatımdan bir adım öteye götürerek kendi özgün cümlelerinizle ifade etmeye gayret ediniz .

Lütfen forum kurallarından haberdar olalım..
iyi yazışmalar!

iki kafa sallatmadınız beee :LOL:
crossfire ,başlıbaşına büyük bir grupdur bunu her dile geldiğinde söylüyoruz zaten
kendilerinide grup olarak örnek alıyoruz neden bi yabancı grup örnek alalım demiii :p insanlar artık sokaklarda crossfire tişörtleri giyiyor valla geçen ki bu yalan değildir eskişehirde ve daha önce istanbulda gördüm bunların üzerine daha nediyim..alah her gruba crossfire gibi olmak nasip etsin büyük müzisyenler
daha önceki msj anlamsz gelmş arkadaşlara kusura bakmayın ...yapmayız bitaa gider konserde sallarız kafamızı :twisted:

son olarak bizide götürün bulgaristana diyorum..... :metalhead

noSurprises demiş ki:
Forum kuralları der ki :

Konu ile ilgili fikirlerinizi +1, + 10... :) :( vs. şeklindeki sığ anlatımdan bir adım öteye götürerek kendi özgün cümlelerinizle ifade etmeye gayret ediniz .

Lütfen Forum Kurallarından haberdar olalım..
iyi yazışmalar!

pardon ancak anlayamadım bu laf banamıydı daha acık bı lisanla soyleyebılırsenız sevınırım...

thetick demiş ki:
iki kafa sallatmadınız beee
crossfire ,başlıbaşına büyük bir grupdur bunu her dile geldiğinde söylüyoruz zaten
kendilerinide grup olarak örnek alıyoruz neden bi yabancı grup örnek alalım demiii insanlar artık sokaklarda crossfire tişörtleri giyiyor valla geçen ki bu yalan değildir eskişehirde ve daha önce istanbulda gördüm bunların üzerine daha nediyim..alah her gruba crossfire gibi olmak nasip etsin büyük müzisyenler
daha önceki msj anlamsz gelmş arkadaşlara kusura bakmayın ...yapmayız bitaa gider konserde sallarız kafamızı

son olarak bizide götürün bulgaristana diyorum.....
arkadaşım lafım sadece sana degıldı kusura bakma son yazdıgın yazı yeğdi :D ancak forumlarda cok gereksız ve kısa yazılar var onlara dem vuruyorum ben sonra site niye yavaşlıyor mevzusu gelıyor gereksız yere sayfa fazlalığı oluyor ve sadece poh pohlamaktan ileri gitmiyor gruplar için yazılar. Crossfire grubuna Bulgaristan da vereceklerı konser için başarılar, gercekten turkıye'de muzık yapan ender gruplardan bırıs ve en ıyısı belkıde Teşekkür EDErim...

SAygılar...

Efenim şimdi şöyle izah edeyim; Hakkatende Kaya'yla ilk tanıştığımız sıralarda yeni yeni dinlemeye başlamıştım Iced Earth'u. Hatta Kaya vokalkin çok benziyo dediğinde "ne alakası var abi herifin sesi billur gibi benimki çatal çatal çıkıyo" demiştim ama ne yalan söyliğim içten içe de baya bi gazı almıştım. Zaman geçtikçe Eric Adams , Bruce Dickonson , Hansi gibi en çok dinlediğim, en sevdiğim, en etkilendiğim vokallerin arasına giriverdi Mathew baba. E haliylede biraz benzetmeye uğraşmışımdır belki bilinç altından :roll: .

Müziğe başladığım sıralarda tek düşündüğüm şey Steve Harris gibi bass çalmaktı. Iron Maiden dinlerken ya da çalarken aldığım zevki hiç bi grupta almadım desem yalan söylemiş olmam. Yani kökten Maidencıyım anlıyacağınız. İşte o günlerde biri gelip bana vokal yapıcaksın dese şeyimle gülerdim çünkü hakkatende hiç şarkı söyleyemezdim ve iğrenç bi sesim olduğunu düşünürdüm. Gerçi şimdilerde biraz biraz alıştım ama hala kafamda bir sürü soru işareti var. İnsallah yeni albumde daha da iyi olur herşey. Mathew olayına gelince çok insandan duydum benzediğini acaip de hoşuma gidiyo ayrı, ama umarım bu benzerlik Iced Earth Ankara şubesi ya da ucuz kopya şeklinde yorumlanmıyodur. Gerçi yorumlansa da çok umrumda olmaz oole ya da böyle Iced Earth en çok sevdiğim grupların başında geliyo. Hem artık Math 'de olmadığına göre :twisted:

EEe Party e Herkes davetlimi yaaa ? Bende gelebilirmiyim :D Bu arada salla anasını satam da Bide eve Mathew baba yı dınleye dınleye kulak aşınalıgından ses ona benzeyebılır benımde sesım berbattır ancak Guns And Roses dinledıgım ıcın senelerdır bazen parcalar Slash ve Axl ın SEsıne benzer sesler cıkartabılıyorum ancak anlaşılır olmuyor :D

Açıklama için teşekkürler. İnsan insana benzermiş. Seste de geçerli demek ki.
Partinize uğramayı düşünüyoruz. Eski fan desteğiniz kalmamış olsada iyi işler yapacağınıza inanıyorum. Başarılar.

Secil_Soydan demiş ki:
Açıklama için teşekkürler. İnsan insana benzermiş. Seste de geçerli demek ki.
Partinize uğramayı düşünüyoruz. Eski fan desteğiniz kalmamış olsada iyi işler yapacağınıza inanıyorum. Başarılar.
Bunu nerden çıkardın anlamadım.Nightwolves eskisi gibi hala Crossfire'ın yanın da.Sadece yönetimden ayrılmalar oldu.Bunun da geçerli sebepleri var merak etme ;) Gönül isterdi ki bende Ankara'da olaydım geleydim coşaydım.

Varna'ya gideceğiniz haberini duydum.Cenotaph ta gidiyomuş sanırım.Valla çok sevindim.Crossfire'ın Bulgaristanlı ve birçok farklı ülkeden gelmiş olan müzik severlere çalması,böyle büyük bir festivalde yer alması çok sevindirici...
Kolay gelsin..

Geri