Crossfire

Canım kardeşim sensiz bu işler çok zor lakin Cihan elinden gelenin fazlasıyla seni aratmamaya calışıyo gözün arkada kalmasın. Azcık daha sabrediceksin sonrası selamet daha ne konserler festivaller olacak ortalığı çok yıkıcaz .

Bir arkadaşım 20 Mayıs 2007' de İzmir' de konser vereceklerini söyledi ama; hala net bir bilgi alamadık.Eğer bilen birileri varsa yer, zaman, mekan bilgilerini belirtirse sevinirim.Ona göre plan yapalım yani :roll:

Hacettepe konserinden

cf01oj4.jpg

cf2vh3.jpg

-rock- demiş ki:
... Herşey vatan için :)

İs. Çvş. Kaya SEVİNÇ

Yardır koçum, yardırrrr!!! Benimle mi bot bağladın sanki :) Şaka bir yana Allah hem yardımcın olsun hem tez elden kurtarsın biraderim.

Yalnız şunu da söyleyeyim askerlik bitince sivilin keyfi daha iyi çıkıyomuş iki gündür onu anladım :twisted:

raikhor demiş ki:
-rock- demiş ki:

İs. Çvş. Kaya SEVİNÇ

Yardır koçum, yardırrrr!!! Benimle mi bot bağladın sanki :) Şaka bir yana Allah hem yardımcın olsun hem tez elden kurtarsın biraderim.

Yalnız şunu da söyleyeyim askerlik bitince sivilin keyfi daha iyi çıkıyomuş iki gündür onu anladım :twisted:

geçmiş olsun apo hiç haberim bile yoktu askere gitmişsin neyse darısı kaya nın başına :)

izmirdeki konserine gittim dün aksam..
gec oldu ama güc olmadı ...
gercekten cok guzel konser verdiler tebrik ediyorum..
bagetleri ben aldım , üstüne pena , ve onun üstüne tişört de kaptım ballı günümdeydim sağolsunlar ...bol bol foto çektim ilerleyen dakikalarda koyacağım...

Aynı sahneyi paylaşmak keyif, sizler sahnedeyken en önde, ölümüne kafa sallamak ayrı coşkuydu. :)
O kadar zamanımız olmasına rağmen, telaştan bir fotoğraf çekilmeyi unutmuşuz hepberaber.
Bir dahaki sefere inşallah..

Fotoğraflarınızı en yakın zamanda Egemen'e ulaştırmaya çalışacağım.

Mutlulukla..

Murat.

raikhor demiş ki:
-rock- demiş ki:

İs. Çvş. Kaya SEVİNÇ

Selam kardeşim, sen geldin ben gittim be, özledim valla oh oh gez, şimdi dersin benmi askerlik yapayım diye :)

İçimden bi ses süpppperr bi konser olucak diyor. Yunanlılar bu işe baya ilgili diye duydum. ama müziği yapmayı beceremedikleri kesin. Orada müthiş bi crossfire rüzgarı eseceği kesin :D kolay gelsin. güzel haberlerle dönersiniz işallah :metalhead

Geri