Crossfire

www.crossfirenet.com/ niye aktif değil nezaman girsem kapalı. Crosffire gerçekten önü açık grublarımızdan biri... İlerki albümlerde daha da iyi olacaklarını hissediyorum. Vokal süper bana pentagramın muratın sesini andırıyor.

KARAEVREN demiş ki:
www.crossfirenet.com/ niye aktif değil nezaman girsem kapalı. Crosffire gerçekten önü açık grublarımızdan biri... İlerki albümlerde daha da iyi olacaklarını hissediyorum. Vokal süper bana pentagramın muratın sesini andırıyor.

sitede yenileme ve bakım yapıldığı için kapalı şu sıralar çok yakında yeniden yayında olacak ;)

Askerliğim nedeniyle askıya aldığımız Crossfire'ın 2. albümü için artık kolları sıvamış durumdayız, inşallah bu yaz sonuna kadar kayıtlarını bitireceğimiz albümde 11 yada 12 track bulunacak. Parça isimlerinden oluşanlar oldukca habersiz bırakmamaya çalışcam :)

siz ilk önce bir türlü cıkaramadığınız diken albümünü cıkarında sonra crossfire albümüne girişin. bi de o albümü beklemek durumunda kalmayalım

Bu başlığın altında olmamış ama genede cevaplandıralım, o albümün herşeyi hazır bile olsa hadi diince çıkmıyor albüm. Bu konular gerçekten bilindiği gibi değil. İlgi için genede teşekkür ederiz.

Süpersiniz abi umarım birgün canlı dinleyebilirim sizi :D İkinci albüm çıksada alsak ilkini Adana da bulamadım bulsam alıcamda yok :D Birisinde imzalı albüm vardı o kadar teklif yaptım satmadı albümü :LOL:

İstanbul Dorock konserinde o kalabalığı sağlayan herekese teşekkürler, gerçekten çok keyifli bi konser oldu. Yeni bestelerimizide paylaştık :).

Ve 2006'da 9. su gerçekleşen Rock Station festivalinde ilk defa canlı kayıt almak için kolları sıvamıştık, festival alanına kurduğumuz bilgisayar ile aldığımız kanal kayıt dan bir parça MySpace sayfamıza örnek olarak koymak istedik. Festivalin tamamını kaydetmede kimi aksaklıklar yaşasakta elimizde bulunan parçaları paylaşmak istedik. Çok yakında görüntüleri ile birlikte izleme şansıda bulabileceksiniz.

http://www.myspace.com/crossfirenet

bence artık yeni bi crossfire albümü gelmeli..

bu arada gitarist kaya saçını tekrar uzatsınnn...

şaka bi yana yeni eserlerini heyecanla bekliyor, başarılarının devamını diliyorum.

ha bi de izmir konseri olsun da bi coşalım bea.. :):)

Geri