Crossfire

Mekandan kaynaklı sorunlar ve aynı anda iki konserin birden ayarlanmaya çalışılması nedeni ile organizatörler ertelemeler yaptı. Sağlık olsun, CROSSFIRE için önemli olan orada olup, çalmak olacaktır eminim ki...

banner.jpg

Olur belki yakın zamanda diyorum :)= Ama merak ettiğim birşey var:Metal günleri sanırım 26 Kasım ODTÜ Mimarlık Amfisi dediğiniz konser.Ama daha gruplar belirlenmedi???

cyberknight demiş ki:
Olur belki yakın zamanda diyorum :)= Ama merak ettiğim birşey var:Metal günleri sanırım 26 Kasım ODTÜ Mimarlık Amfisi dediğiniz konser.Ama daha gruplar belirlenmedi???

Sizin ODtu konserine çıkma ihtimaliniz yok mu Göktuğ? Haberleşmiyor musunuz müzik topluluğuyla? MEtal günleri diye bir etkinliğin olduğundan haberiniz yok mu? Onların var ve konser istiyorlar ;)

Yanlış anlaşılmadan dolayı özür diliyorum, sitede ufak bir yanlışlık olmuş, birazdan düzeltilir, henüz gruplar belli değil, sen de affet Göktuğ :D
Gruplar belli olduğu zamn burdan yine duyururuz...

Crossfire rullz!! :metalhead

Benim hatam, özür diliyorum... Webmaster'a konser tarihini bildirdim (yani ODTÜ metal günleri 25-26 Kasım, Mimarlık Amfisi diye) ama Crossfire ve diğer gruplar hakkında herhangi bir kesinleşme olup olmadığını iletmemiştim.
Yazılmış, düzeltilir, merak etmeyin. Bir iletişim eksikliği ya da yanlış anlaşılma diyebilirim. Hatamdan dolayı kusura bakmayın.

Yine de CROSSFIRE ODTÜ konseri istiyoruz :twisted:

Sitedeki hata, yanlış anlaşılma, iletişim kopukluğu (ne derseniz, nasıl algılarsanız algılayın) ; işte o ; en kısa zamanda düzeltilecek.
Webmaster tatil nedeni ile bürosunda değil.
Kimse kusura bakmasın Rebel Werewolf (Deniz)'un hatasından ötürü.

banner.jpg

Evet, kusura bakılmasın. Eee kapalı kapılar ardına ilişkin yalnış bilgilenip, çevremizdekileri de yanlış bilgilendirdiğimiz olabiliyor :LOL:
Umarım CROSSFIRE 25-26 Kasım günleri o sahnede olur, biz de izleriz. :LOL:

:twisted: NIGHTWOLVES, 21 Kasım CROSSFIRE İzmir konserine tur yapıyor. :twisted:

:twisted: NIGHTWOLVES olarak CROSSFIRE ile birlikte yolculuk yapıp, yeni şarkılardan oluşan parça listesi ile sağlam bir performans izleyerek geri döneceğiz.
:twisted: Konser için 20 Kasım cumartesi gecesi geç saatlerde Ankara'dan yola çıkılacak. Öğlene doğru İzmir'e varmış olacağız. Konserden hemen sonra da Ankara'ya dönüş var, tahmini olarak pazartesi sabah 05.30 ile 06.00 arası Ankara'ya varmış olacağız.
:twisted: Araç, Stüdyo Raven'dan kalkacak ama güzergah üzerinden binmek de mümkün.

Araç 2004 model Volkswagen Volt. Televizyon, kalorifer, klima var. Özellikle klima ve kalorifer var.
Geçen İzmir konserinde Şubat ayı sabaha karşı Afyon'dan geçerken büzüğümüz büzüşmüştü. :LOL: Şoförümüz de sağlamdır ayrıca, Yusuf Abi (Ankara Anadolu Lisesi) :LOL:

Ücret : Gidiş + dönüş + konser bileti 20 milyon TL.

:twisted: İlgilenenler en kısa zamanda [email protected] adresinden, buradan forumdan ya da Deniz'e (Rebel) 0533 221 7757'den telefon yolu ile ulaşabilir.

:twisted: UYARI : YER SINIRLIDIR, gelmek isteyenler en kısa zamanda bizimle iletişime geçsin.
:twisted: Son başvuru tarihi 15 Kasım.

banner.jpg

Geri