Crossfire

bütün 1 yıl dinledim, bi nightwolf değilim ama böyle bir son olmamalı sizinkisi.. hatta sonu olmamalı.

LÜTFEN...

:( :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Crossfire a ihtiyacımız,bu ülkede bunca seveniniz varken bunu yapmayın yazık olur... oturup hiç yoktan hepberaber son bir kez konuşun metal kardeşlerinizi düşünün :? Belki bencillik yapıyoruz ama ;) nightwolves gibi bir topluluğa sahip kaç grup var acaba bizi de düşünmüyorsanız onların emeklerini size olan güvenlerini düşünün yapmay1n ;) :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

LÜTFENNNNNN

:metalhead METAL BROTHERS :metalhead

Uzun süredir bu foruma girmiyordum ama konuyun duyar duymaz geldim. crossfire türiyenin en başarılı birkaç grubundan biri. bu kadar seveni de varken mutlaka yeniden birleşmeliler. crossfireı bu kadrosuyla ankarada ve istanbulda 3 kez canlı izledim ve bununla kalmasını istemiyorum.

LÜTFEN...

Dünyada Türk grupları da var diyebileceğimiz bir noktaya giderken bu ayrılık olmamalı, Anadolu'dan tüm dünyaya tarihimizi, savaşlarımızı, onurumuzu Gelibolu gibi şarkılarla yansıtabilmemiz için...

LÜTFEN!

Bu haberi duymamak, görmemek ve bu ikisi gerçekleşse bile kafamın basmaması için elimden geleni yapmak istedim.....Beşli kardeşler ve Crossfire bizim için ayrılmaz bir bütündür ve hep öyle kalacak..Bu bağı koparmayın..

Lütfen

Bunlara inanmak zor... Tüm Crossfire elemenlarına sakinlik ve bir süre daha düşünmeyi tavsiye ediyorum. Ani alınmış kararlar kötü sonuçlar doğurabilir.
Müzik grupları gibi toplulukların bazı sorumlulukları vardır ki buda hitab ettiği kitleye karşıdır.

MegaDave demiş ki:
türk thrash metali için!

LÜTFEN...
işin bir kötüyanı da şu aslında CROSSFIRE gerek müziğiyle gerek Nightwolf larıyla gerek gösterdikleri emekle
gerek düzenleri ve tecrübeleriyle gerek kişilikleriyle,
soundlarıyla, müzik bilgisi ve diğer grup
ve metal müziğe gönül ve hayatını veren kişilere
yaptıklarıyla ve olan yardımlarıyla herkes için çok iyi bir örnek
ama bu örneğin yurt içinde ve dışında gururumuz olan :metalhead CROSSFIRE :metalhead ın
:metalhead ve kardeşliğinizin gözümüzün(yani sizi sevenlerin ve destekleyenlerin ) önünde bu duruma düşmesi cidden çok üzücü

lütfen

Bu kadar kaliteli bir müzik yapıp, bunu bu kadar etkili bir sunumla sahneden, internetten ve albüm yolu ile bizlere ulaştırarak bizi de ortak ettiniz bu ruha.
Şimdi hepimize karşı sorumlusunuz. Sizlersiz bir Crossfire, orijinal Crossfire olmayacaktır. Elbette yola devam eder, elbette dağılmaz bu grup ama biz sizleri o sahnede görmek istiyoruz.

CROSSFIRE:
Uğur Aksoy - bas / vokal
Kaya Sevinç - gitar
Kerem Beşli - gitar
Can Beşli - davul

Nightwolves demiş ki:
CROSSFIRE:
Uğur Aksoy - bas / vokal
Kaya Sevinç - gitar
Kerem Beşli - gitar
Can Beşli - davul

İşte bu.. İşte bunun için yollara düşmek istiyoruz yeniden.. İşte bu yüzden tuvalete gidemeyip altımıza edecek raddeye geleceğimiz yolculuklara çıkmak istiyoruz.. Yeniden izlemek, yeniden dinlemek; ve yeniden ''Nightwolf! Reigning in the dark! Nightwolf! From dusk 'till dawn alone..!'' diye haykırmak için..!

Bunları elimizden almayın..

LÜTFEN CROSSFIRE..!

Bu insanların "LÜTFEN"lerine kulak tıkamak o kadar kolay mı sizce ?

bulent37om.jpg

14 yaşımdan beri Metal Müzik dinliyorum.Eski yüksel tayfasındanım. Bi çok konsere gittim.Suan 30 yaşında koca bir herifim ve Nightwolf'um.Üyeliği geçin.Özellikle NIGHTWOLF'um.Neden bastıra bastıra bunu diyorum biliyonuzmu?Söyleyim.Dost olmamızdan,beraber mad veya frp oynamamızdan,içmemizden,yemek yememizden,biçok derdimizi paylaştığımızdan veya albümde resmim olmasından dolayı değil.Hepi topu 5 veya 6 konserinize gittikten ve albümü dinledikten sonra hayatımda dinlediğim en iyi Trash Metal gruplarından biri olduğunuz için fan kitlenizdenim.Kerem demiş sözler kolay sarfedilmemeli diye.Çok doğru bir söz.Lakin çok doğru olan bir söz daha var.Pire için yorgan yakılmaz.Hepimizin sinirleri bozuk.Herşey batıyo insana lakin konuşupta anlaşamadığımız tek bir gün hatırlamıyorum.Sizden rica ediyorum birkezdaha bir araya gelin.Yukardaki resimdeki bayraklar kolay yükselmedi.

Çanakkaleli bir "Nightwolf" olarak Crossfire grubunu yakından tanımanın hatta onları evimde ağırlamış olmanın onuruna sahibim.Fakat olanlar konusunda söyleyecek söz bulamıyorum :cry: ,sanki birileri bize çok kötü bir şaka yapıyor :cry: . Lütfen bize bütün bunların gerçek olmadığını gösterin.Bu kadar fanı, seveni, dostu, "Nightwolf"u olan Crossfire'ın o muhteşem dörtlüsü hiç bozulmasın! Çünkü inandığımız ve peşinden koştuğumuz o ruh bu dörtlünün içinde gizli !!!
Çanakkale sizi yine eskisi gibi tek yürek tek bilek görmek istiyor,bizi bundan mahrum bırakmayın ! Hiçkimseyi bırakmayın !

!!! LÜTFEN !!!

bu aralar gruplarda ayrılık mevsimi zaten.dikkat ettiyseniz sevdiğiniz insanlarda bu kasım aralık aylarında mefta olur.gidin forumlara,çevrenize bakın gruplar dağılıyor.
neyse gerçekten üzüldüğümü belirtmek isterim.hele gidip grubu canlı canlı dinlememiş bi lavuk olarak çok çok üzgünüm.
ileri derecede bir kerem sever olarak,bu foruma birdaha uğrayacağımı düşünmüyorum.bateristlerede ayrı bir sevgi vardır içimde,dikkatli bakın çevrenize en kral adamlar kesin bateristtir(kötülerinide tanıdım gerçi)...
yeni projelerinizde sizlerin takipçisiyim.

Geri