Crossfire

İlk albüm grubun tanınmasında büyük fayda sağladı. Gerek yurt içi gerek yurt dışı basında işin duayenlerinden çok iyi puanlar aldı. Grubu demo zamanlarından beri sevip takip eden fan kitlesine albümle birlikte daha da fazla insan katıldı.

Eminim ikinci albüm gruba birinciden çok daha büyük başarılar elde etme fırsatı yaratacak, zira albümün kendisinin de büyük bir başarı olacağından kuşkum yok.

:) yok yok biz gayet ayık durumdayız. Soruya gelince
; bildiğim kadarıyla, grup geçici değil kalıcı ve uzun soluklu bir çözüm aradığı için beklenen açıklama uzun zamandır gelmedi.

Ama konuyla ilgili olumlu ve ciddi adımlar atıldığını biliyorum. Sanırım yakın bir zamanda tüm meraklar giderilecektir.

bugün tanımadıgın bi kaç kişinin crossfire dağıldı tipi konusmalar yaptığını duydum gelip direk buraya üye oldum ve ilk baktığım forum oldu burası.Oh be çok şükür öyle bişey yokmus :)

Crossfire'ın yeni davulcusu ve yeni gitaristiyle yaptıkları ilk provanın görüntüleri yaklaşık 20 gün önce tarafımdan görüntülendi. :LOL:
Somut adımlar attıkları ortada. Sadece açıklamak için uygun zamanı bekliyorlar sanırım.

Atlantis müzikten aldığım güzel haberleri sizle paylaşlakmak istedim. Yunanistan ve Almanya'dan sonra Aggression Treaty çok yakında Japonyada da piyasaya cıkmaya başlayacak darısı diğer gruplarımızın başına.

Bu arada yeni grup elemanlarının adını açıklamak için sitenin update edilmesini bekliyoruz. Yeni fotolar filan....

Son olarak ikinci album parçalarına başladık. 2006 konserlerinde yeni parçaların bazılarını dinleme sansı bulacaksınız.

Ps2 Winnig11 de gelen arkadaşlar yenile yenile yenmeyi de öğreneceksiniz moral bozmayın çalışmaya devam :LOL:

ewet bende tam onu dıcektim sitei yenilemıomusunz die yeniliomşsnz hayırlı olsun nediim :LOL:
sizleri bööle yeni elemanlarınızla konserlerde göremk istiyoruz artık daa bekletmein insanları...olmuo dayanamıoz 8)

yeni elemanlar hayırlı olsun albüm tarihi bekliyoruz artık heyecanla istanbul konseride cabası ayrıca yaw tartışmaları foruma taşımasanız iyi kötü fark etmez insanlar yanllış filan algılar herkes bir degil ye neyse bekliyoruz işte herşeyi :) yeni t-shirt ler yamalar fln

uguraksoy demiş ki:
Atlantis müzikten aldığım güzel haberleri sizle paylaşlakmak istedim. Yunanistan ve Almanya'dan sonra Aggression Treaty çok yakında Japonyada da piyasaya cıkmaya başlayacak darısı diğer gruplarımızın başına.

Albümün Japonya'da çıkması bence tüm Avrupa ülkelerinde çıkmasından bile daha etkili olabilir. Japonlar bu müziğin tutkunu ve fan olarak da çok iyiler. Eminim ki iyi bir dağıtım ile Crossfire orada da iş yapacaktır ve neden bir Crossfire Tokyo Konseri gerçekleşmesin? Umarım her şey güzel olur.

uguraksoy demiş ki:

Bu arada yeni grup elemanlarının adını açıklamak için sitenin update edilmesini bekliyoruz. Yeni fotolar filan....

Son olarak ikinci album parçalarına başladık. 2006 konserlerinde yeni parçaların bazılarını dinleme sansı bulacaksınız.

Ps2 Winnig11 de gelen arkadaşlar yenile yenile yenmeyi de öğreneceksiniz moral bozmayın çalışmaya devam :LOL:

:metalhead

Bu arada e-mail sunucumuzda yapılan bakım çalışmasından dolayı [email protected] ve eleman e-mail lerine gönderdiğiniz mailler bizlere ulaşmıyor. 10 güne kalmaz açılacak, onun için mesajlarınızı şimdilik Ö.M olarak atabilirsiniz.

junkcan demiş ki:
Albümün Japonya'da çıkması bence tüm Avrupa ülkelerinde çıkmasından bile daha etkili olabilir. Japonlar bu müziğin tutkunu ve fan olarak da çok iyiler. Eminim ki iyi bir dağıtım ile Crossfire orada da iş yapacaktır ve neden bir Crossfire Tokyo Konseri gerçekleşmesin? Umarım her şey güzel olur.

Bunun bir üstü zaten albüm: CROSSFIRE - Live In Tokyo...
Nightwolves olarak bir de tur ayarlarız, gideriz günübirlik Caponya'ya.

Olmaz öyle günü birlik; gidip görmek lazım oraları, "vay anam japon yapmış yahuu" demeden geri dönmek de yok.
Kıçımı yırttım grubun önü açık, geleceği var diye; öyle bön bön baktı çok kişi.
Ahan da durağa otobüsler gelmeye başladı; şimdi bin, gez, toz...

Benim resim de tam japon gibi , bi de gözleri cektirdik mi iyi uyum saglarım artık :LOL: Yanlız Japonya falan filan diyoruz da böyle bişi olsa süper olucaktır bakalım hayırlısı , Japonlar davet ediverir hiç belli olmaz :}

Tokyo dünyanın en kalabalık şehirlerinden biri, belki de birincisi; en son duyduğumda 35 milyon insan yaşıyordu. Geçenlerde, 2 sene boyunca Tokyo'da bir üniversitede görev yapmış olan İngilizce hocam ile sohbet ederken, şehrin İstanbul'un yarısı kadar olduğunu söyledi; ve buna rağmen 35 milyon insanın nasıl yaşadığını sorunca da ''Ben 48. katta yaşıyordum'' cevabını verdi :D Acayip bir şehir ya, beyaz bir kağıda benzetti adam. Bir o kadar boş, ve bir o kadar sade. Caponlar yapmış abi, Türklerde yine bişe yok :D

Geri