Crossfire

Crossfire, 24 Aralıkta bir kez daha Onaon Cafe'de(konur sok. 10/10 Kızılay-Ankara)
akustik bir performans sergileyecek..
saat 18.00 sularında start alacak etkinliğe giriş yine "beleş" ;)

crossfire_24aralik_afis_small.jpg

afiş budur efendim...

Crossfire bu haftasonu TV8'de Cumartesi 00:30'da yayınlanmaya başlayan "Rock Market" programında ekranlarda. Yeni şarkılardan birinin stüdyo provası görüntüleri eşliğinde ve kısa bir röportajla programda yer alacak.

rock_market.jpg

Şu an 6 sarkı bitti bana göre ilk albumdeki şarkılara on basar ve başka sarkılara gerek kalmıyacak kadar iyiler 8) Şaka bi yana gene 12 13 şarkılık bi album olsun istiyoruz ve albumde boş şarkı olmaması için ilk albumden daha fazla çalışmamız gerektiğini düşünüyoruz bir iki ay daha zaman lazım kayıtların tamamlanması için. Ama ne yalan söyliim bu album hakkaten çok iyi olucakmış gibi bi his var içimde :twisted:

Crossfire elemanları yeni albüm için son sürat çalışmaktadırlar benim gözlemlediğim 8) :D En kısa zamanda da taptaze Crossfire besteleriyle sahnelerde...

ke-di demiş ki:
Albüm filan derken asıl bomba... :!: :!:

2007 WACKEN OPEN AIR

CROSSFIRE...

Helal olsun yav...Gurur duyduk... :) :metalhead :metal

Offf böyle bir ihtimalden bahsetmişti Cem, çok mutlu oldum valla :metalhead

Crossfire'ın yükü artacak yanlarına bir sürü albüm vermek lazm şimdi orda imzalanmak üzere :) Agression Treaty'nin çıktığı günden sonraki en büyük Crossfire gelişmesi, gurur duydum :twisted:

valaha ugur programda album icin subat sonu :!: mart basi :!: mart sonu :!: nisan basi :!: olmadi nisan sonu :?: cikar dedi :LOL:
bizde beklioz dort gozle olmadi ellerinde mesalelerle ankaranin metal sewerleri rawen onunde toplanip bagarabilirler album istiyoruz die :twisted:
wacken olayida hayirlara vesile ola :twisted:

Offff süper haber ya çok mutlu oldum gerçekten!

Gelip izlemek isterdik ama nerdeeee!!!!

Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğinizden hiç şüphem yok, çok çok tebrik ederim abi ya!

Geri