Scarify (Melodic death metal - Metalcore) - Ankara

Eweeeet millet biz bi 3-4 hafta kadr konserlere ara werip stüdyomuza kapancaaazzzz. Bkaç yeni şarkı üzernde çalışıp daa saalam bi playlistle karşınıza çıkcas hehe bize şans dilein...:p Sıradaki belrlediimz şarkılar şimdelk şööle..

Slayer - South of Heaven
Soilwork - Rejection Role
As I Lay Dying - Forever

selamlar... taran cem ve canla çocukluğumdan beri tanışırım mertle de yaklaşık 2-3 yıldır birlikte konser verdik çok iyi adamlardır hepsi ama daha berat'la tanışmak nasip olmadı :LOL: bilkent konserine de geldim bence çok iyiydi bi ara kafa sallarken yere çöktüm millet bişe oldu sandı :twisted: derece gaza getiriyolar yani.... 8) başarılar size....

geleceinmetalcisi demiş ki:
selamlar... taran cem ve canla çocukluğumdan beri tanışırım mertle de yaklaşık 2-3 yıldır birlikte konser verdik çok iyi adamlardır hepsi ama daha berat'la tanışmak nasip olmadı :LOL: bilkent konserine de geldim bence çok iyiydi bi ara kafa sallarken yere çöktüm millet bişe oldu sandı :twisted: derece gaza getiriyolar yani.... 8) başarılar size....

çok saol abi yorumun içn :D biraz uzun sürdü cewap wermemiz ama bi süredr hepimizn dersleri sinawlari fln wardı.. o yüzden 3 haftadır fln konsere çıkmadk.. bu bikaç haftayı da atlatırsak gene sahnelere döncez.. bi de yeni bi sürü şarkı daa ekleip repertuarımızı iice genişleticz.. saygılar we sewgiler :)

XRAYMETALFEST_s.jpg

selamlar arkadaşlar beni kırmayıp konsere katılmayı kabul ettiğiniz için teşekkürler şimdiden.Umarım güzel bir etkinlik olacak .
Bi ara ankarali gruplar olarak bi toplanalim tanışalim içelim diyoruz size haber ederim ben tarihi

;) hepimiz sizden güzel bir performans bekliyoruz.
Bakın bu c.tesi kesin içiyoruz saati haber ederim ben Tarhan'a hadi bakalilm iyi çalişmalar ;)
Görüşmek üzere

Bizi Saklı da desteklemiş olan herkese teşekkür ederz.. Kapılar açılmş olduu içn ses sistemini istediimz şekilde ayarlamaya pek zamanımız olmadı ama elimzden geleni yaptk.. muhtemeln hazirana kdr konser wermiyeceiz ama o zamana kdr repertuarımıza yeni şarkılar eklemeye dewam edicez, ayrıca beste çalışmalarına da başladık.. inşallah yaz başında ilk demomuzu çıkarıcz.. Gelecek konserlerimizi yine burdn we dier sitelerdeki forumlarımızdn haber wermeye dewam edicez.. Saygılar we sewgiler

Meraba arkadaşlar,
Kısa süre önce Cloud Connected, Rejection Role, South of Heaven we Walk With Me In Hell şarkılarını konserlerimize hazır hale getirdk.. Ne yazıkki yaza kdr pek ortalıklarda olmicz ama sizin de tawsielerinizi almk istiorz bu sırada.. ltfen bize ne düşündüünüzü we ne yönlerden kendimizi geliştirmemiz weya naparsak daa ii olabilceimz hakknda bi yorum yazın.. ya da repertuarımıza uygun hangi şarkıları dinlemek istediinizi yazın.. Yorumlarınızı bekliyoruz..
Saygılar..

Dün grubumuzun solo gitaristi we bateristiyle yollarımızı ayırdık.. onlara müzik hayatlarında başarılar diliyoruz.. Bu yüzden bir gitarist arayışındayız şu anda.. Eer müzik zewki bizm grubunkine benzeyen, şu andaki repertuarımızdaki şarkıların sololarını atabilen, kendine güwenen bir gitarist isenz bize ulaşın hemen bi deneyelim.. deneme olarak Lamb of God - Walk With Me In Hell şarkısını çalıcaız.. bu soloyu atarsanz dielerini de atarsınz :) bu olaylara raamen yolumuza dewam ediceiz we en yakn zamanda yine konserlere başlıyacaız.. Sewgiler herkese..[/b]

yeni elemanlarla grubunuzun en iyi yerlere geliceğne inanıorum. çok çalışın... başarılar hepinize... üçüzlerim sizi sewiommm we tarhanın yeri ayrı eheh

Geri