Refreshment(Death Metal,Metal Core)-Ankara

refshement ben güzel diyemiyom..biliyosunuz neden demediğimi siz beni anlıyosunuz....görüşürüz sonra bi grup kritiği yaparızz....territory her zamnki gibi süper olduu...:)

arkadaslar kusura bakmayın 24 dundekı konserde berbatık cunku batertımıs 2 aylık bı baterısttı ve ılk konserıydı ama 3undekı konsere soz verıyıoruz hersey cok guzel olacak

Arkadaşlar kusura bakmayın refshement bu konserde berbattı yeni aldıımız davulcu heyecanlanınca sıçtı haliyle o sıçınca hepimizde sıçtık tam bir fiyaskoya döndü olay ama eminim bunu 3ndeki konserimizde telafi edicez tekrar 24 ü için kusura bakmayın.

Abi valla saolun beğendiniz içinde neresini beğendiniz anlamadım bu verdiğimiz en kötü konserdi ilk konserimizden bile daha kötüydü berbat ötesiydik ama saolun beğndiniz için...

Arkadaşlar konserde gösterdiğiniz anlayış ve başarılı performansınız için hepinize teşekkür ederim bir dahaki çalışmalar inşallah tekrara birlikde oluruz çalışmalarınızda başarılar
D.DOÐUKAN GÜZEL

eveeet bizim için can alıcı mesaja geldiik...
Arkadaslar grubun adı refshement deil refreshment tır.Organizatör doğukan sayesinde ilk çıktıımız konserde yannıs yasıldı we de öle olmaya dewam etti..
ayrıca;'''Grupça aldığımız kararla grup yaz baslangıcına kadar ara vermiştir'''
yaza kadar kasıp&kastırıp gerçekten birşeyler yaptığımıza emin olduğumuz zaman tekrar huzurlarınızda olacaz inşallah!
Zaten grubun kurulusu da alel acele bir şekilde olmustur
artık ciddi bir şekle girilcek sadece cover değil beste de olacak..

SAYGILAR & SEVGİLER________>>>>**REFRESHMENT**

Efem bu arada grup tekrardan hazır olduunda bu foruma yeni bir topic açılacaktır ... Ve belki grubun ismi de değişebilir.....

________________________R E F R E S H M E N T___________________

asalsayi demiş ki:
eveeet bizim için can alıcı mesaja geldiik...
Arkadaslar grubun adı refshement deil refreshment tır.Organizatör doğukan sayesinde ilk çıktıımız konserde yannıs yasıldı we de öle olmaya dewam etti..
ayrıca;'''Grupça aldığımız kararla grup yaz baslangıcına kadar ara vermiştir'''
yaza kadar kasıp&kastırıp gerçekten birşeyler yaptığımıza emin olduğumuz zaman tekrar huzurlarınızda olacaz inşallah!
Zaten grubun kurulusu da alel acele bir şekilde olmustur
artık ciddi bir şekle girilcek sadece cover değil beste de olacak..

SAYGILAR & SEVGİLER________>>>>**REFRESHMENT**

beyler eer yaza kadar boş durmam bi grup kurarım falan diyosanız ben dawulcu olarak bi denemek isterim badem sizde cidi çalışmaya karar werdiniz isterseniz bi studyo yapak tanıyak birbirimizi msn: [email protected]

24 Şubattaki konserinizdeydim bi iki ufak hatalar oldu büyütülmemesi gereken geriye kalan her şey harikaydı özellikle symbolic ve raining blood da coştum:D çok başarılı bi grupsunuz ve başarılarınızın devamını diliyorum

Geri