Refreshment(Death Metal,Metal Core)-Ankara

ben o ses sisteminin var ya...arkadaşlar takmayın kafanıza siz elinizden geleni yaptınız sahnede.gerçekten zordu işiniz.umarım bi dahaki sefere böyle aksilikler yaşanmaz.gelecek konserlerde görüşmek üzere iyi çalışmalar sizee kolay gelsin

Valla hepinize geçmiş olsun.Ses sistemleri hep böyle oluyor ne yazik ki.Biraz daha tecrübe ile artık en berbat ses sisteminde bile sağlam yaptınız gün o zaman işte olmuşsunuzdur!
Ama tabi bu ses sistemin kötülüğünü,bateride twinlerin 'kendi başına takılıp' arada fırlayıp gitmesi gerçeğini değiştirmez!!!
Bir dahaki daha sağlam konserlerde görüşmek dileğiyle,
saygılar
Cihan

Bu arada konserde elinde kızıl bi KV Jackson ile çalan uzun kıvırcık saçlı 80lerin thrash camiasından çıkmış görüntüsü olan bir gitaristiniz vardı,o kim yaw yeni mi geldi gruba? ;)

gruptan beklentim kendi öz eleştirisini koymasıdır. sonuçta evet ses sistemi diye birşey yoktu konserde ama hiç sorun değil gerektiğinde bu günkü gibi en boktan durumda bile hakkıyla çalmayı bilmek lazım...
ellerinize sağlık gençler takdire şayansınız...

abi yorumlarınız için sağolun! o 80 lerin thrash modeli dediin eleman artık refreshment in gitaristidir.Biz aslında hazırdık bu konsere ve çok iyi geçeceğini umuyorduk ta ki rezalet ile karşılaşana kadar.Levent ii sölemişin ama sen de olsaydın sen de çok küfür ederdin.Neyse sonuçta olan oldu yani olan şeyden pişman değiliz ders çıkarıyoruz napalım kısmet...:) herkese çok teşekürler!!!!

Bu arada son şarkının son bölümünde aceleci davranıp perdeleri kapatan elemana , gelip beni orda kurtaracağına perdenin arkasında duran vokalimiz emrye çok teşekürler ...Napacağımı şaşırdım lan şebek gibi kaldım ortada:D :D Konserin böyle gülünç yanlarıda wardı buna deyinmekten geçemedm:D

ilk basta death calicak gucleri yokmus dedim ama sahneye cikip duymadan calinca anladim durumu, ozellikle davulcuya acidim, aynı ozveriyi bir baska konserde gostermeniz dilegiyle. Playlist cesaretiniz takdir edilesi. Bir de grup elemanlari cok sicakkanli, bunun icin ayrica tessekkurler. Basarilar...

ses sistemini geçin arkadaşlar siz kendi yolunuza bakın bence geleceğiniz var abi iyisiniz işte...
o ucuza kapatılmış ses sistemini boş verin siz taaam mı??
harikasınız beyler harika... :metal
ee bir daha ki konsere daha ii bir ses sistemi ile yepyeni repertuARınızla dinliicez sizi daha...
hee üstelik ekin sahnesinde ki en iyi 2 grup visual silence ve sizdiniz unutmayın bunu tımam...
yolunuz açık olsun beyler...
her gün görüorum zaten bide görüşmek üzere demiim öptüm komacan sizi... :elsalla

harikasınız beyler böyle devammm.....
laflara kulak asmayın siz tamam mı biliosunuz desteiniz var arkadanızda...izleyen seyircinizde daima konser alanında hazırda ...öptüm kocaman

biraz geçti ama olsun bazı insanlar ''herkes hakkettiini bulur''demiş..
evet herkes hakkettiini bulur mesela ses sistemi kötü olmasına raaamen konserden sonra iiydi abi bu ses sistemi ile süperdi denmiş bir grup olmak var birde alternatif yaptıı halde iyi bir ses sistemi olan sahneye çıkıp oradan yuhlanarak indirilmek ve bir daha ki konserde hayııııııııııırrrrrr sesleri duymamak için çıkmamak var bence bazen laflarınızı sokmaya çalışırken kendi halinizide düşünün beyler...
zamanında sizde D.D.G. organizasyonla iş yaptınız memnun oldunuz yada olmadınız farketmez balık hafızalı olup yaptıklarınızı unutmayın...
dediğim gibi ses sistemi kötü olabilir bütçe yetmemiş olabilir ama yinede grup hakkında konuşulanlar gayet ii ses sistemi ii olabilir ama sahnede yuhlanan bu grupda deil unutmayın..daha fazla tatsızlığa tahammül edemiicem ii geceler :kustum

Geri