Kesit (alternatif) -İzmir

• Konu Sahibi Konu Sahibi
merhabalar

öncelikle inşallah bu sefer dogru ve uzun süreli bir forum acmıs olduguma inanrak grubumu tanıtmak istiyorum..

KESİT 2006 yılında HÜCRE ismi ile kurulmus bir gruptur..malesef baska bir hücre isimli grup oldugu için ismimiz degişmiş ve malesef buraya koyacak elle tutulur bişi sahibi olamadıgımız için forumuzu kapatılmıstır...
kişilerden özürü bir borc biliriz....

devam ettik..calıstık...5 bilindik ve 1 beste ile demomuzu tamamladık..

grubumuz...

TOLGA SEN-solist
MUSTAFA YILMAZ-bas
MUSTAFA AK-gitarve geri vokal
MUSTAFA TOKUL-davul

olmak üzere 4 kişiden olusuyor..grubun tarzı konusuna gelince ROCK soundlu müzik yapıyoruz....konser,bar programı gibi organizasyonlarda bulunmak istiyoruz...bize ulasmak için 0535 7932277.....

anlaşılan 1 beste -> günahlı vücutlar oluyor. ama neyin tanıtımını yapıyorsunuz anlamadım. bu şarkıları zaten biliyoruz ve birçok kez çok daha tecrübeli gruplardan dinledik. hayatta bi amatör grubun çaldığı cover'ı açıpda dinleyesim gelmedi şuanakadar. madem böyle bir olay yaptınız neden bestenizi vermiyorsunuzda diğer şarkıları veriyorsunuz anlam veremedim. cover koycağınıza bence hiç koymayın daha iyi neyse yinede başarılar.. ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Drop demiş ki:
anlaşılan 1 beste -> günahlı vücutlar oluyor. ama neyin tanıtımını yapıyorsunuz anlamadım. bu şarkıları zaten biliyoruz ve birçok kez çok daha tecrübeli gruplardan dinledik. hayatta bi amatör grubun çaldığı cover'ı açıpda dinleyesim gelmedi şuanakadar. madem böyle bir olay yaptınız neden bestenizi vermiyorsunuzda diğer şarkıları veriyorsunuz anlam veremedim. cover koycağınıza bence hiç koymayın daha iyi neyse yinede başarılar.. ;)

canım kardesim öncelikle okuyp msj yolladıgın için cok tesekkur ediyorum sana...söylediklerinde haklısın tabiki.....
ANCAK MELESEF YAZIP BESTELEMİŞ OLDUGUM SARKININ NOTER,TASTİK VS.. işlemleri henüz bitmedigi için koymadık ama bu hafta içinde GÜNAHLI VÜCUTLAR sizlerle paylasılacaktır....

bu arada küçük bir not:GUNAHLI VÜCUTLAR yasanmıs bir hikayedir.....bu yuzden önemi büyük ama cok yakında burada olacaktır şimdiden tesekkur ederiz......

HEPİMİZ KESİTİz

abiii bar a çıkın söz lere bakl beeee bu grubu sevmeyene sülümen demirelk kaysın dayasın haydi hepimiz KESİTİZ

Re: HEPİMİZ KESİTİz

togeto demiş ki:
abiii bar a çıkın söz lere bakl beeee bu grubu sevmeyene sülümen demirelk kaysın dayasın haydi hepimiz KESİTİZ
CANIM KARDESİM COK SAGOL YORUMUN İÇİN....ÖZELLİKLE SARKIDAKİ SÖZLERİ BEGENMENE SEVİNDİM....CÜNKİ BENİM İÇİN ÖZEL OLAN SARKILARIMDAN BİR TANESİ....COK İYİ SEYLER YAPICAZ BUNA İNAN...

SEVGİLER....

Arkadaşlar herkese selamlar,kesit grubunun vokali olarak herkese vermiş olduğu destekten dolayı şimdiden teşekkürler...

mrb arkadaşlar coverları çok güzel yorumlamışsınız çok beğendim ama besteniz ayrı bir harika arka arkaya dinliorum etkilio baya ;) sizi canlı da dinlemek isterim en yakın zamanda umarım o da olur başarılar diliorum :roll:

BuR_juu demiş ki:
mrb arkadaşlar coverları çok güzel yorumlamışsınız çok beğendim ama besteniz ayrı bir harika arka arkaya dinliorum etkilio baya ;) sizi canlı da dinlemek isterim en yakın zamanda umarım o da olur başarılar diliorum :roll:
cok ama cok tesekkurler bur_juu...inşallah cok guzel seyler yapıcaz....
sevgiler....

Geri