Kesit (alternatif) -İzmir

merhaba arkadaslar.....

herkese cok tesekkur ediyoruz...GÜNAHLI VÜCUTLAR begeniliyor......
önümüzde cıkacagımız tam tarihleri kesin olamayan konserler var..bar programıda cok yakın bir zamanda olucak inşallah..

bana gelen bir kac mail var bir kac soru sormuslar cvp lamak istiyorum

baya bir insandan sen 'nasıl yazdın böyle sözleri yasın kac basın kac' demişler..-yasla alakalı degil sanırım yürekle alakalı.
'tum söz ve müzikler sanamı ait olacak' diye soru gelmiş...şimdilik ben yazıyorum gunahlı vücutlar ve cok yakında cıkacak olan bestemizde bana ait olacak.ama diger grup arkadaslarımda yazabilir yani.....zaten beste ne kadar önemli ise onu düzenlemekte o kadar önemlidir ve tum besteleri grupca yani KESİT olarak düzenliyoruz...
'sahnede görelim artık'denmiş.-yakında arkadaslar bizde artık bişiler yapmak istiyoruz merak etmeyin burdan bildiricez.....

sevgiler....

merhaba arkadaslar.....

herkese cok tesekkur ediyoruz...GÜNAHLI VÜCUTLAR begeniliyor......
önümüzde cıkacagımız tam tarihleri kesin olamayan konserler var..bar programıda cok yakın bir zamanda olucak inşallah..

bana gelen bir kac mail var bir kac soru sormuslar cvp lamak istiyorum

baya bir insandan sen 'nasıl yazdın böyle sözleri yasın kac basın kac' demişler..-yasla alakalı degil sanırım yürekle alakalı.
'tum söz ve müzikler sanamı ait olacak' diye soru gelmiş...şimdilik ben yazıyorum gunahlı vücutlar ve cok yakında cıkacak olan bestemizde bana ait olacak.ama diger grup arkadaslarımda yazabilir yani.....zaten beste ne kadar önemli ise onu düzenlemekte o kadar önemlidir ve tum besteleri grupca yani KESİT olarak düzenliyoruz...
'sahnede görelim artık'denmiş.-yakında arkadaslar bizde artık bişiler yapmak istiyoruz merak etmeyin burdan bildiricez.....

sevgiler....

arkadaşlar aldığım haberlere göre çarşamba günü bar'da sahne varmış güzel gelişmeler başlamış sizin adınıza sevindim umarım çok daha güzel şeyler yapacaksınız inanıyorum sizlere tekrar başarılar diliyorum gönlüm sizlerle keşke o gün sizlerle olabilsem :cry: :)

seahorse demiş ki:
arkadaşlar aldığım haberlere göre çarşamba günü bar'da sahne varmış güzel gelişmeler başlamış sizin adınıza sevindim umarım çok daha güzel şeyler yapacaksınız inanıyorum sizlere tekrar başarılar diliyorum gönlüm sizlerle keşke o gün sizlerle olabilsem :cry: :)
tesekkur ederiz...evet baslıyoruz ve inşallah daha iyi seyler yapıcaz desetklediginiz için yurekten tesekkurler

sevgiler...

yaa bu hafta izmirde olamadığım için gelemedim :( ama eminim ki çok güsel geçmiştir bestenizin birlikte sölenmesinden belli zaten ;) peki bundan sonra her çarşamba beride mi olcaksınız? eğer öleyse çok süper olur :D

BuR_juu demiş ki:
yaa bu hafta izmirde olamadığım için gelemedim :( ama eminim ki çok güsel geçmiştir bestenizin birlikte sölenmesinden belli zaten ;) peki bundan sonra her çarşamba beride mi olcaksınız? eğer öleyse çok süper olur :D

hayır beride sadece bir parti için sahne aldık devamlı bir program yok ama cok yakın bir zamanda baska bir yerde devamlı program yapıcaz inşallah bizden ayrılmayın BU ARADA YEPYENİ BİR BESTE GELİYOR...ŞİMDİDEN DUYRULUR....

arkadaslar 4 nisan carsamba DEEP rock barda sahne alıyoruz ve belki aynı mekanda haftanın 2 yada 3 gunu olmak üzere program yapıcaz bakalım anlabılırsek hepiniiz bekliyoruz....4 nisan carsamba saat 21,00.

sevgiler...

kesit arkadaşlar sizleri unuttuğumu sanmayın takipteyim merak etmeyin çarşamba günü sizlerle olmak isterim inanın ama hafta ortası olması sorun işte ama yinede bilinki kalbim sizlerle umarım sizlerin coskusu benim coskusuyla çogalacaktır o günkü performansınız bi harika olacağından eminim sevgiler :)

seahorse demiş ki:
kesit arkadaşlar sizleri unuttuğumu sanmayın takipteyim merak etmeyin çarşamba günü sizlerle olmak isterim inanın ama hafta ortası olması sorun işte ama yinede bilinki kalbim sizlerle umarım sizlerin coskusu benim coskusuyla çogalacaktır o günkü performansınız bi harika olacağından eminim sevgiler :)

tesekkur ederiz ''seahorse'' dualarınız bizimle olsun....buna ihtiyacımız olacak..

saygılar....

hakanak demiş ki:
Slmlar, günahlı vücutlar parçanız gerçekten çok hoş, özellikle vokalinizin ses rengi güzel. Başarılar dilerim..

saolasın, bizde myspace inizi gezdik gördük begendik xD beste calısmaları cok iyi umarım hedeflerinize ulasırsınız..

arkadaslar deep'e gelen gelmeyen herkese cok tesekkur ediyoruz caldık ve begenildik duygusal konularda da anlastık:) 5 nisandan itibaren her cuma ve cumartesi deep teyiz....bekleriz..

arkadaşlar bizi gönülden destekleyen herkese sonsuz teşekkürler...desteğinizle daha iyi işler çıkarıcaz... :D

Geri