Kesit (alternatif) -İzmir

slm kesit grubu! cuma günü deep'deydim,bestenizi dinlemiştim daha önce ama canlı dinlemek cok daha güzeldi.tabi diğer şarkılarınızı da!iyi şanslar..gene görüşmek üzere:)

bu hafta hem cuma hem cmrts gunu bizimle birlikte barı dolduran herkese cok tesekkur ederim.....ben gercekten cok ama cok fazla zevk aldım calarken...

hemen bir duyuru yapayım bu hafta herhangi bir aksilik cıkma ise yeni bestemiz SÖNMEYE MAHKUM RENKLER'i calıcaz arkadaslar ayrıca GÜNAHLI VÜCUTLAR'a gösterdiginiz ilgi ve destekten dolayı cok tesekkur ederiz.....

sevgiler...

kesit grubuna selamlar!cumartesi günü cok eglendim benden daha cok egleenen kesiti yeni keşfedenler de vardı..tolga'nın sesi süper...yeni şarkılarınızı bekliyoruz...

demonuzu edinmek istiroyum muğlaya yollar mısınz myspaceden dinlediğim kadarıyla beğendim ama kapaklı vs.. bişey bulundurmak amaçlı.. özel msj atarsan ii olıur

suus demiş ki:
demonuzu edinmek istiroyum muğlaya yollar mısınz myspaceden dinlediğim kadarıyla beğendim ama kapaklı vs.. bişey bulundurmak amaçlı.. özel msj atarsan ii olıur

tabikide yollamak isteriz......ancak cok yakında cıkacak olan yep yeni bir bestemiz var onuda demoya ekleyip öyle hazırlamak istiyoruz......o zaman kapaklı alabilirsin ama ''günahlı vücutlar'' elinde olsun istersen bana özel msj ile msn adresini yaz sana sarkıyı gönderebilirim......

izmire yolun düşersede bara beklerim yada belki konser vs olursa biz muglaya gelebilriz... sevgiyle kal...

hemen bir duyuru yapmak istiyorum 24 mayıs persembe saat 19.00 da tekrar ege üniversitesi sahnelerindeyiz..gecen hafta gelemeyen varsa bu hafta bekleriz........(toplulukların kapanıs konseri)

ayrıca bu haftaki bar programımıza bir aksilik cıkmaz ise cok saglam bir sezen aksu cover'ı hazırlıyoruz.....parca süpriz....cumartesi herkesi bekliyoruz.....

deep teki program yaz gelmesi nedeniyle bitmiştir...
carsambaları silencede devam ediyor.. ayrıca yarın yani 19 hazıran salı bası bozugun konseri olması sebebeiyle silence de yine kesit yer alacak haberınız olsun carsamba tekrar silencedeyiz....
sevgiler..

arkadaslar.......silence deki programda ufak bir degişiklik oldu bundan boyle her salı ve carsamba silence dayız..........

ayrıca bu gece bizi kırmayıp biizmle sahnede bir sarkı soyledıgı için YENER' e cok tesekkur ederiz........

slm arkadaşlar nasılsınız?Uzun zamandır gelemioruz sizi dinlemeye özledik valla program da değişmiş umarım herşey iyi gidiyodur en kısa zamanda görüşmek üzere iyi bakın kendinize..

mrb abilerim nasılsınız istden cengiz mustafa abi yakında yanınızdayım diğer abilerim hepiniz harikasınız günahlı vücutlar harika dagıtıom burda sarkıyı :D

Geri