Magick

Demolarını dinledim ilk önce bu grubun, çok hoşuma gitti, özellikle "bittersweet". Kaliteli müzik yapıyolar. Dedim biraz araştırıyım, kimdir bunlar, necidir, fakat hiçbişey bulamadım haklarında. Dedim heralde yeni bi gruptur, daha tanınmamış pek. Sonra bigün rockmarket izliyordum, sunucu "şu anda yanımızda magick var, hoşgeldiniz" falan dedi, aha dedim gökte ararken yerde buldum adamları, adam "hoşbulduk" deyince şaşırdım :eek: ben finlandiyalı yada norveçli bi grup sanıyordum, meğer türklermiş :LOL: O günkü canlı performansları çok iyiydi, doyurdu beni bayağı.
Sonra bi arkadaşım odtü yü kazanmıştı geçen sene, onlarla tanışmış, hatta onlardan ders almış falan, adam bi geldi buraya, resmen şov yapıyo gitarla, kendi de şaşırıyo ben nası böyle oldum diye :)
Uzun lafın kısası (çok konuştum galiba!) Magick sağlam bi grup, dinlenmesi gereken bi grup, albümlerini bekliyorum sabırsızlıkla, çıksın hemen alıcam.

Uzun zamandır ses çıkmıyo da, bişeymi oldu acaba bunlara :?: Sitelerinde de geçen seneki haberler duruyor hala. Ben ümitliyim ama güzel bişeyler bekliyorum, uzun zamandır görünmediklerine göre. Şöyle gümbür gümbür bir albüm yapsalarda, biraz doysak metale, yabancı CDler el yakıyor valla :!:

magic abilerin bence süper.benim demodakı favori parcam 5. herkese dinlemesini tavsiye ederim.favorim 5 dediysekde diğer parcalar kötü değil anlarda harıka.eğer simdi bir adet magic demonuz yoksa gidip hemen 1 tane alın

Bol bol Of Deceit and Love demo dinliodum baştan sona.. Bittersweet ne güzel şarkıdır ya... Hadi albüm gelsin artık. Bende ses soluk çıkmıyo diye düşünürken hala albüm kaydında olduklarını Muratcan'dan duydum. Beklemedeyim...

beyler su an bu msj yazarken arka fonda magıc demosu calıyo.ve bir daha anlıyoruz ku grup=magic.simdi sizden istediğim hemen gıdıp magıc in demosunu basdan sona bir daha dinlemenız. :eek:

ben de odtülü olmak istiyodum amma...neyse onların basistleri var bi tane bittim ben o adama kesin mühendistir o çok teknik çalıyo yaw...tanıyan varsa tebriklerimi belirtsin.bi de ben çalabilsem öyle...az mı dinledik stüdyomuzda onları...hey gidi günler...

Başarılı, başarılı oldukları kadar da mütevazi ve misafirperver şahıslardan kurulmuş gurup.. Aynı sahneyi paylaşmak gerçekten güzeldi.. NL bülent

Vay be ben burda Magick başlığı olduğunu bilmiyodum.

Çok teşekkürler tüm söylenenler için. Biz sizinle varız. :) -- ciddiyim bu arada.

Albüm konusunda çok tembellik ettik bi de bi sürü iş güç girdi, ama bu vazgeçtik anlamına gelmiyo, tam tersine bilenler bilir kayıtlar devam ediyor -- biraz yavaş olsa da. Bunun yanında konserlerimiz de eskisi kadar sık olmamakla berbar devam ediyor. Ve hatta işte en yakın konserimiz:

Magick 14 Mart 2005 Pazartesi günü Saat 17:45'te ODTÜ Rock Şenliği kapsamında seyircisi ile buluşacak.

Konserle ilgili tüm detayları ve ayrıntıları birkaç güne yazrım buraya.

Kendinize iyi bakın. 14 Mart'a kadar hasta falan olmayın da ODTÜ'de buluşalım :)

sabırsızlanıyoruz Magick :metalhead ....Hadi yeniden çal çoştur bizi
yaşasın yuppiii gene dinleyeceğiz sizi mimarlık anfisinde

magick gururumuz ya...
ve 10. rock senligi kapsaminda 14 mart ptesi gunu ki metal gunu olarak belirlenmistir snf64,dreamtone ve blacktooth ardindan knight errant oncesinde 18-18:30 gibin sahne alacaktir...
kendilerine saygimiz sonsuz sevioyurz da tabi super konser olcak...

Geri