Magick

Magick dünkü Yeşil Vadi konserlerinde meydana gelen olaylardan dolayı bir süre Hacettepe Üniversitesi'nin herhangi bir etkinliğinde yer almamaya karar vermiştir.

ola bi de tavır mı takınıyonuz çıkmıyacaz falan diye..yer almazsanız almayın..kime ne...bana kalsa bundan sonra hiç bir yerde bi daha çıkmama kararı alırsanız daha iyi olur..hatta magick in olmayan müzikal kariyerini sonlandırması en iyi çözüm olur bana göre...

şişeyi ben atmadım ama... :LOL:

Metal Day #5: Metal Party (Eski tayfa çok iyi bilir bu konserleri.Şu an veya eskiden çok iyi iş çıkartan bir çok metal grubu ilk konserini bu konserlerde vermişti.Ve zamanında amatör konserleri gazlayan bir oluşumdu.Tekrar başlıyor...)

Tarih: 8 Mayıs 2005 PAZAR

Yer: Biziz Rock Bar

Kapı Açılış: 14:00 (Gruplar yaklaşık saat 15:00 gibi sahne almaya başlayacaklar.)

Gruplar: (Sırasıyla)

KaraLeke (Yeni fakat heavy metal için ışık veren bir grup olarak ilk sırada sizi ısındıracaklar.)

Eren Kömürlü Band (Çok konuşulan ve birçok insanın merakla izlemek istediği bir gitarist ve grubu.)

SouliTarY (Yıllardır çizgisini bozmadan koruyan,gerek enerjisi gerek sahnesi gerek besteleri olsun işini en iyi biçimde yapmaya çalışan ve 10. Roxy Müzik Yarışmasında FİNALe kalan SouliTarY elemeler öncesi bu konserde sizinle.)

Magick (Yılların eskitemediği Türkiye'nin en iyi thrash/heavy metal gruplarından olan, mükemmel besteleri ve başarıyla coverladıkları şarkılarıyla Magick uzun bir aradan sonra Ankara'da tekrar sevenleriyle birlikte.)

Crossfire (Türkiye'nin en iyi power-thrash gruplarından olan Crossfire başarılı albümleri sonrası ilk Ankara konseriyle sizleri ve Nightwolves'larını unutulmayacak bir enerji ve müzik ziyafetine bekliyor.)

Let the metal begin...

Giriş: 5 YTL
Bira: 2.5 YTL

...Anti-Organizasyon...

Blackartmaker demiş ki:
Magick dünkü Yeşil Vadi konserlerinde meydana gelen olaylardan dolayı bir süre Hacettepe Üniversitesi'nin herhangi bir etkinliğinde yer almamaya karar vermiştir.

ola bi de tavır mı takınıyonuz çıkmıyacaz falan diye..yer almazsanız almayın..kime ne...bana kalsa bundan sonra hiç bir yerde bi daha çıkmama kararı alırsanız daha iyi olur..hatta magick in olmayan müzikal kariyerini sonlandırması en iyi çözüm olur bana göre...

ne güzel demiş genç :arrow:

Blackartmaker demiş ki:

Teknocu fln olmalısın ya da hip hop :!:

ne diyebilirim ki ya...inanılmazsınız gerçekten süperdi biziz konseri öldük bittik valla....türünüzün en iyisi olduğunuzu bir kere daha ispatladınız...

Besteler mukemmeldi..belki bize ogle geldi ama sarkilarin dustugu yerlerde hafif opeth tatlari geliodu...
riffler,vokaller.....hersey cok iyiydi...zaten ankaranin en iyi grubuna da bu yakisirdi....

2 minutes...:)

Mükemmeldiniz, tebrikler. Besteler de harikaydı. Ben baya eğlendim, ankaranın kendi dalındaki en sağlam grubunu dinlemiş oldum. Kolay gelsin :metal

Harikaydınız, Bir Iron Maiden, Megadeth, Iced Earth hayranı olarak şarkılarınızda çok coştum. Tam kulağıma göre tarzınız var. Başarılar...

Junkcan'a katılıyorum aynen. Süperdiniz :metal
Bir de gitar soloları duyamadık :kafaat bass biraz fazla açık gibi geldi bana sololarda gitarı ezdi. Ağzımızla attık biz de soloları :LOL: Magick i 2 sene kadar önce Konya'da Heavy Metal Daze de dinlemiştim 2 yıl sonra çok eğlendim. :metalhead

ilk defa hacettepe rock şenliğimde dinledim...hayran kaldım,cok da eğlendim,elemanlar super,müzik super..basrılarının devamını diliyorum..

Tornado Of Souls u calarken agzımın suyu aktı .. zaten adamın elindeki jackson kelly bitirdi beni hasta bi alet...

demolarını nerede bulabilirim bilen varmı..?

Tüm güzel sözler için Magick adına çok çok teşekkür ederim. Biziz konseri çok güzeldi gerçekten ve o gün çalan tüm gruplara, bu buluşmayı ayarlayan Anti-organizasyona ama en çok orada olup o günün coşkusunu paylaşan, metal müziği içinde hisseden ve yaşayan herkese teşekkürler

Hacettepe konseri konusunda bizlere desteğini veren tüm arkadaşlara da iyi ki varsınız diyorum. Bu konuda konuşacak çok bir şey yok. Ama arayıp, mesaj atıp, ya da gördüğünde geçmiş olsun diyen herkese teşekkürler.

14 Mayıs!ta ODTÜ Panayır'da görüşmek üzere!!

Stay heavy! Stay young!

P.S.

deepdreamer demiş ki:
belki bize ogle geldi ama sarkilarin dustugu yerlerde hafif opeth tatlari geliodu...

Leventin kolundaki dövmeyi görmedin sanırım ;) Evet opeth tadı alman çok normal. Ama başka tatlar da var o çeşni(ler)in içinde ;)

Biraz geç oldu ama yine belirtiyim...Yaşadığınız talihsizliği kınıyorum vede geçmiş olsun diliyorum...Buna benzer şeyler heryerde oluyor... :kızdım

Birde bu organizasyonu yapan tüm arkadaşlara kolay gelsin,başarılar diliyorum...Ancak şunu bilmelisinizki önce güvenlik...Bu çok önemli...O gün saat 11'de oradaydım...İnsanların yavaş yavaş büyük bir merakla geldiklerini gördüm..Ancak bir tane bile güvenlik yoktu...İlk dikkatimi bu çekmişti...Devamının gelmesini büyük bir merakla bekliyoruz bu sefer tamamını izlerim umarım... :D

Heyneyse tekrar geçmiş olsun diyor vede başarılar diliyorum...

Kolay gele :) :elsallaa

Geri