Magick

7724_175091306904_717146904_3276450.jpg

Bende orcinal cdleri var :D

Ulen bi DaveMustaine var forum yöneticisi bir de makalesi var FloydRose diye, bu adam bu kadar bilgi yazıyorsa grubuda delidir dedik, Magick gitaristi yazıyor imzasında alalım dedik albümü. Aldım elime bu ne dedim yoksa kilise albümü mü bu :D Bir şarkıyı ilk kez dinleyip vurulduğum nadirdir ama Legacy-torn ikilemesi beni derinden vurdu... Saygın metalci abilerimin ellerinden öper saygılar sunarım...

Bu arada aktif mi hala bu adamlar ya?

yorumun için teşekkürler dostum. Magick şu anda aktif değil, Mustafa'nın Amerika'ya gidişinden beridir süresiz ara verilmiş durumda diyebilirim, ama her an herşey olabilir :)

Konunun yeri burasımı yoksa "Videolar" mı emin olamadım eğer yöneticiler yanlış bulursa taşısın,neyse konuya geleyim;

Bilenler vardır bu grubu,forumda konusunu bulamadım o yüzden konu açıyorum.2002'de Of Deceit And Love adlı demoları vardı ve sonra TRT 2'nin Rock Market adlı programına çıkmışlardı,
izleyen vardır mutlaka, o programın videosunu arıyorum Magick'in çıktığı günkünü,bi aralar vardı bilgisayar gidince o da gitti.Elinde olan varsa paylaşsınlar lütfen aramadığım yer kalmadı.Teşekkürler.:)

Geri