Details (İzmir)

2007 yılında kurulan Details yıllardır farklı gruplarda müzik yapan 4 üye tarafından kurulmuştur.Genel anlamda kendi sevdiği şarkıları çalan,zevk aldığı işi yapmaya çalışan Details insanlara farklı bir ses katma çabasındadır.Bir yandan beste çalışmalarını sürdüren grup bar performanslarına başlamıştır...

Vokal: Oya ÖZKAN
Bas Gitar:Asil GÜNERİ
Gitar ve Geri Vokal:Enis EŞENÇAY
Davul:Volkan ÜÇGÜRZ

Ayrıntılı bilgi için http://details.rockmekan.com

linkeleirnize baktimm , Ten ismini duymustum daha önce demolarinizi da dinledimm oldukca basarili , devam edin

Details ile demonuz yok sanirim veya koymadiniz mi bayan arkadasin sesini ve yorumunu merak ettim

basarilar arkadaslar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Henüz Details için bir kayıt yapmadık ama kısa bir süre sonra sitemizden yaptığımız kayıtları sizlere sunacağız...Cumartesi gecesi 23:00'da Dungeon Bar'a bekleriz...

Arkadaslar bu aksam sizi izledim müsade ederseniz bir kac yorumda bulunmak istiyorummm

Öncelikle bayan vokal arkadası oldukca basarılı buldum ama bi o kadar da tutuk gibi geldi bana , ses ve yorum güzel bunun yanında sanki biraz bişiler onu tutuyor gibi söledi , davulcu arkadası cook begendim gayet güzel işini yaptıı, gitarcı arkadas ise sanki daha fazlasını yapabilicek gibiyken biraz mütevazi takıldı gibi geldi onda daha fazla şeyler var, basscı arkadası eleştirmeyeyim cünki bende bass calıyorum objektif olamam :)))

genel olarak izlemeyenlerin üzülmesi gereken bir grup ve de sizden sonra cıkan gruptan bir kaç gömllek üstün geldiniz bana diğer grup buna kırılmasın lütfen

başarılarınız devamını dilerim ve mümkün oldukca da gelmek istiyorumm

Dün gece ben de izledim . Gerçekten oldukça başarılı. cemozgurakın grubun çıkış sırası hakkında söyledikleri sanırım doğru ( diğer gruptan bikaç gömlek büyük gibi) . Ayrıca çok ufak tefek ses dengesiyle ilgili bi problem oldu sanırım farklı yerlerden değişik dengelerle geldi gibi.
Ama herkese şiddetle tavsiye ediyorum gayet eğlenip (müzik de) dinlemek istiyorsanız

Tüm güzel yorumlarınız için teşekkürler Cumartesi gecesi ilk programımızdı ve çok eğlendik...Dungeon'a gelip bizimle eğlenen ve müziğimizi paylaşan herkese çok teşekkürler...Görüşmek üzere...Müzikle kalın...

Selam arkadaslar

dün gece yine cok basarılıydınız , ben ve arkadas grubum dinlemekten büyük keyf aldık, zorla getirdigim arkadaslarım memnuniyetle ayrıldılar mekandan , basarılarınızın devamını diliyorumm , ayrıca dinleyemeyenler için cok sey kacırmakta olduklarını hatırlatıyorum geleceginiz cok parlak devam arkadaslar

grup iyi özellikle davul ve gitar gerçekten çok iyiler ama vokali yetersiz buldum ama grubun önü gerçekten çok açık iyi yerlere gelirsiniz umarım başarılar

Ras17 arkadasıma katılmıyorum , tam tersi vokali ses ve yorum olarak oldukca basarılı buluyorum , 2 defa izledim her ikisinde de vokal arkadasımız kulaklarımızın pasını aldı

basarılarınızın devamını diliyorum

Geri