Avrupa'daki Thomann Türü Firmalar - Online Alışveriş

Uzun yıllardır gitar ve amfi ile takılan birisiyim, evde çaldığım içinde pek bir şeye ihtiyaç duymadım açıkçası. Şu an en çok ihtiyacını duyduğum aletler bir delay, wah ve looper aslında. Bunların fiyatlarını toplayınca da aslında ikinci el bir zoom G5 fiyatına denk geliyor hatta geçiyor bile seçilen alete göre. Hal böyle olunca ben de en iyisi ortalama bir prosessörle bütün işi halledeyim dedim, ayrıca prosessörle gelecek olan ekstra modelleme ve diğer efektlerde olacak, ses kartı olarak da kullanabileceğim böyle düşününce daha mantıklı gelmeye başladı.

Analog vs prosesör olayına hiç girmeyeceğim, zaten bunlarla ilgili tecrübem olmadığı için aletleri kıyaslayacak kulak da yok bende şu an için. İlerşde ihtiyaç durumuna göre şekillenir belki.
Kullanım amacım yukarıda anlattığım gibi aslında.

Sahibinden.com a baktım G5 ler için, bir kaç tane gözüme çarptı.

Son dönemler bazı cihazlardan yüzde 20+ yüzde 20 ÖTV alıyorlar. Bunlar müzik enstrümanları için geçerli mi arkadaşlar? Yoksa bazı spesifik ürünler için mi geçerlidir? :)

gerçekten harika başlık yamaha pacifica 112v modelini sipariş edecektim rengini türkiyede bulamadım üstelik türkiyeyle en az 1000 tl fark var vegiyide hesaba katarak söyledim bunu yazık çok yazık bundan birkaç yıl öncesine kadar avrupaya katılmak için canla başla çalışırken bugün arap ülkesi konumuna geldik neredeyse

Selamlar, Musik Produktiv sitesinden alışveriş yapan oldu mu? Güvenilir midir, yazan fiyata yüzde kaç vergi ekleyeceğiz? Kapıda mı ödüyoruz bu ekstra vergiyi?

Selamlar, Musik Produktiv sitesinden alışveriş yapan oldu mu? Güvenilir midir, yazan fiyata yüzde kaç vergi ekleyeceğiz? Kapıda mı ödüyoruz bu ekstra vergiyi?

Tahminimce okumuşsundur ama son 20-25 sayfayı okursan mevzuata dair bilgi bulabilirsin. Siparişin Gümrüğe geldikten sonra faturayı kimin kesip gönderdiğinin bi önemi kalmıyor. Ne kadarlık bir alışveriş yaptın ona göre vergilendiriliyorsun.

Thomann'dan Alışveriş

Buradaki daha detaylı anlatılıyor.

Tahminimce okumuşsundur ama son 20-25 sayfayı okursan mevzuata dair bilgi bulabilirsin. Siparişin Gümrüğe geldikten sonra faturayı kimin kesip gönderdiğinin bi önemi kalmıyor. Ne kadarlık bir alışveriş yaptın ona göre vergilendiriliyorsun.

Thomann'dan Alışveriş

Buradaki daha detaylı anlatılıyor.

Okudum biraz, hemen vazgeçtim. Almanya'ya gidip alırım daha iyi :)

Merhaba arkadaşlar. Yurt dışından, Thomann gibi güvenilir dağıtıcı firmalardan almak istediğiniz gitar, processor, efekt pedalı vs gibi getirmeye değer ürünler için sipariş vermek isteyenlere yardımcı olabilirim. Ortalama 10 gün ile 15 gün arasında teslimatını sağlayabilirim. Şu ana kadar sadece kendim için alışveriş yaptım, bir başkası için tecrübem olmadı. Karşılıklı güven konusunda nasıl bir yol izleyeceğimize birlikte karar veririz. İlgilenen arkadaşlar bana özel mesaj yoluyla dönüş yapabilir.

Geri