Ers Guitar Pickups

Ers guitar pickups olarak 2011 yılından bu yana,gerek profesyonel gerekse amatör olarak gitar çalan ve istediği
tonu bulmaya çalışan müzisyen dostlarımıza yardımcı olmaktayız.Ürettiğimiz manyetiklerde eski ve geleneksel seslerin
yanısıra modern ve özel tasarımlara kadar birçok seçenek bulunmaktadır.Modellerimizin tamamı el yapımıdır.
Hazır modellerimizin dışında,kişiye özel tasarım ve özelliklerde manyetikler de yapmaktayız.

Genel olarak,elektrik ve bas gitarlarda modifiye ilk olarak manyetiklerde başlar.Kullandığımız enstrumanın performans
ve ton kalitesini modifiyede yaptığımız manyetik seçimleri belirler.Yaptığımız manyetiklerde,yöneldiğimiz amaçlardan biri
de bu.Bundan dolayı yaptığımız manyetiklerde kullandığımız bobin telleri,mıknatıslar,bobinler,volkanize fiber kompenantlar,
iki ve dört kondüktörlü kablolar en üst kalite seçilmektedir.Bu yüzden sahip olacağınız her Ers Guitar Pickups manyetiğinde
istediğiniz tonu bulacağınızı düşünüyoruz.
İnternet sitemiz yapım aşamasında olduğundan,facebook saayfamızı ziyaret edebilirsiniz...

Ers Guitar Pickups

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fat'ocaster modelimiz
fatocaster.jpg

Son düzenleme:
Erhan abi bana da iki adet manyetik sardi.

Jackson SL1'in uzerindeki single boyutlu HB manyetikleri gonderdim kendisine, Seymour Duncan Classic Stackt idi sanirim. Ikisini de bana yeniden sardi, SD Antiquity modellerini baz aldik ve sonuc muthis oldu.

Kafanizda manyetik konusunda farkli fikirler ya da yeni planlar varsa mutlaka konusun Erhan agabeyle. Isini gercekten bilerek ve cok iyi yapiyor.

Sonuna kadar tavsiye. :)

Herkesin aklında eminim ki fiyat mevzusu vardır. Standart modellerinizin fiyatlarını göremedim. Custom mevzusu ise çok ucu açık ama bu şekilde bir model istersek fiyat nelere göre değişiyor. Başlık altında ben dahil merak eden arkadaşlar için birkaç açıklama hoş olur :)

Umarım bu işi daha uzun süre, adınız Dünya çapında duylacak şekilde devam edersiniz. :)

Herkesin aklında eminim ki fiyat mevzusu vardır. Standart modellerinizin fiyatlarını göremedim. Custom mevzusu ise çok ucu açık ama bu şekilde bir model istersek fiyat nelere göre değişiyor. Başlık altında ben dahil merak eden arkadaşlar için birkaç açıklama hoş olur :)

Umarım bu işi daha uzun süre, adınız Dünya çapında duylacak şekilde devam edersiniz. :)
Öncelikle güzel dilekler için teşekkür ederim. Fiyatları dediğiniz gibi mesajların içinde belirteceğim. Ama humbucker modellerinde fiyatlar kapaklı olması durumunda 250 tl siyah, krem yada zebra renklerde ise 200 tl tane fiyatları var.Single coil modellerde 150 tl,tele manyetikleri ise tane olarak 170 tl,custom işlerde fiyat çok fazla oynamıyor, ekstra bir durum olmadığı sürece

Geri