Neredesin Firuze

film çok başarılı sound ve renkler harikaydı

izlendikten sonra akılda süper bi tat bırakıyo kısa

zamanda arşivime ekliycem filmlerden öyle bi

soundtrack e sahipki parçaların tümümün yeniden

düzenlemelerinin yanında altyapıları ve sound u

oldukça başarılı

Filmin konusu ve senaryosundan çok içeriğindeki ünlüler dikkat çekti bence vakti zamanında. Güzel bir iş çıkarılmış bu filmde. Türkü söyleyip ünlü olmak için köyden şehre göçen eski Türk filmlerinin çağdaş bir versiyonu gibi, ama olaya biraz daha piyasanın içinden bakıyor.

Soundtrackler de inanılmaz güzel. Seçilen okuyan sanatçıların yorumları ve yeni parçalar gerçekten de başarılı.

Saygılar...

film çok basariliydi bence herseyiyle
zaten Haluk Bilginer ve Demet Akbag gibi taptigim iki tiyatrocu oynuyo yine muhtesemlerdi
ama bunun disinda cok keyifliydi film,bi sürü güzel sarkinin farkli yorumlari ayri bi tat vermisti özellikle _ya evde yoksan'i çok sevdim hele ordaki danslari süperdi. Hem acikli hem komik ,filmde böyle bi curcuna var ayni zamanda sizi alip götüren..

witch3333 demiş ki:
film çok basariliydi bence herseyiyle
zaten Haluk Bilginer ve Demet Akbag gibi taptigim iki tiyatrocu oynuyo yine muhtesemlerdi
ama bunun disinda cok keyifliydi film,bi sürü güzel sarkinin farkli yorumlari ayri bi tat vermisti özellikle _ya evde yoksan'i çok sevdim hele ordaki danslari süperdi. Hem acikli hem komik ,filmde böyle bi curcuna var ayni zamanda sizi alip götüren..

evet katılıyorum arkadaşıma :LOL:

Ilginc bir filmdi gercekten. Bence Ata D. hak ettiginden fazla abartilmis sizler tarafindan, hatta bence bu filmde Ata D. hic olmasaydi da film yine cok guzel bir film olurdu. Orda hakki yenilmeyecek cok buyuk 2 tane oyuncu var Demet Akbag ve Haluk Bilginer. Onlar olmasa bu filmin hic bir anlami olmazdi bence ve Ozcan Deniz'i bende sevmesemde gercek hayatindaki kisiligine/statusune yakin bir rol oynadigi icin hic yadirgamadim.

Film, komik olusundan cok, duygusal acidan etkiledi beni. Film muziklerini ve aradaki sarkicilari filme cok guzel kombine etmisler. Son zamanlarda izledigim Turk fimleri arasinda en degisik ve guzel filmdi..

Geri