Kayıp Nota - Ankara

tamam dostum onlarda farkin da zaten bi yanlislik olmus degistircekler yani buyutcek cok bişey yok haklısın ama degiscektir en kisa surede ;) walla bi gun goruselim alican o konser olayini da halledelim beraber cikalim cidden cok guzel olur kopariz :) :) basarilar arayi sogutmayalim :)

10_1193216710.jpg

Herkesi bekleriz...

arkadaslar bole tartısmalara gerek yok ben gurubun yenı gıtarıstı olarak kayıp notanın gercekten bıyerlere gelıcegıne ınanıyorum herkezı 28 indekı konsere beklıyorum

destekler için sağolun...isim hatası için tekrar özür diliyoruz.grup arkadaşlarım ve ben kulaklarınızın pasını atmaya hazırız...sevgiler ve saygılar...

Biz çıkamıycaz yeni beste hazırlıkları yüzünden. Sizlere başarılar diliyorum. Organizasyondan sonsuz kere özür diliyoruz. İleride onlara söz olsun borcumuzu ödeyeceğiz.

DjinnStylo

evet konser çok güzeldi...destekler için sağolun...Djinnstylo da bi konserde beraber oluruz işallah...size de başarılar arkadaşım...önümüzdeki konserlerde görüşmek dileyiyle...saygılar...

*Kayıp NoTa_Vokal...

Yeni konserlerde herkesi bekliyoruz...bu ayı dolu dolu geçireceğiz...bizi merak eden ve dinlemek isteyen herkesi bekliyoruz...yorumlarınızı ve eleştirilerinizi de tabi...en kısa zamanda yeni bir konser vereceğiz...arkadaşlarım tarih ve yerle ilgili haber verceklerdir...bekliyoruz.

*KayıP NoTa. . .VoKal*

arkadaslar su anlık buyuk bı organızasyona hazırlanıyoruz yakında herkez bızı duycak herkese desteklerı ıcın tesekkurler

arkadaslar su anlık buyuk bı organızasyona hazırlanıyoruz yakında herkez bızı duycak herkese desteklerı ıcın tesekkurler

18 kasım pazar gunu bızız rock barda konserımız var herkezı beklerız cıkıcak guruplara basarılaar

18 kasımda bizize butun muzikseverleri bekliyoruz diger gruplarada başarılar dileriz sevgiler saygılar....

bütün grup arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.umarım güzel geçer ki hiç şüphem yok!!...tüm müziksevenleri konserimizde görmek isteriz vala!....herkese iyi eğlenceler...

KayıP NoTa_Vokal

Geri