Enkaz (alternatif) Ankara

kartalfethi demiş ki:
EVET MÜGE haklısın sonuna kadar.Ama send0e hak verirsinki sonuçta amatör grubuz. Her grubun dileği gibi hep ilk sıralarda olmak lazım. Forum siteleri bu şekilde çalışıyor.Ne kadar ilk sıralarda olursak o kadar kendimizi göstermek şansımız var bir nevi reklam diyebiliriz.

katılmıyorum . . .

forum kuralları . . .

şimdi anlamadığım bi konu var burda neye göre geyik yapılmayacak ne göre geyik yapılcak veya bu sitenin kurulma amacaı nedir kurudu diğelim kaç kişi amacında kullanıyor foumda msn muabetti olmaz insanlar burda grupla ilgili görüşlerini yazarlar bakarız geçeriz ancak tekrarlıyorum medem burası ciddi bi site neden bukadar geyik yapılıyor veya burasaı gerçekten geyik bi site neden ciddi yazışmalar oluyor zaten bu tür forum siteleri reklam dışında ne işe yarar adamın biri gelcek ben şu gurbu şöle beyendim böle seviyorum veya ben şu grubu sevmiyorum nefret ediyorum şeklinde yazılar yazıyor bu adamın biz samimiyetine nerden inancaz diğre grupların yaptıklarıonı bilmiyorumuyuz mail adresi ile üyülik alıp kendi forumlarına siz mükemmelsiniz güzel müzik yapıyorsunuz hiç bi konserinizi kaçımıyoruz diye yazıyorlar enkazda bu yok enkaz daha samimi kimsede gruplara yazılan iyi dileklere veya kötü dileklere inanamasın samimiyet yok ankaz burda olsa ne olcak olmasa ne olcak belki çok iyi müzik yapıyorum belki berbat yapıyorum ama admın biri gelip kötüsünüz dediği zaman işimzi iyi yapsdak bile insanlar tarafından ön yargı görüyoruz ama kötü ypıda pfpflansak bi tarafımız kalkar o yüzden buraya gelipte froum kuralıdır felandır filandır yazamayın burda ciddi bişe yok hadi eyw

yonetici notu:şikayet yada eleştirileriniz buraya yazabilirsiniz . . .

http://www.turkrock.com/forum10.html

ömer bazı konularda haklısın bazılarında değilsin neyse ya sonuçta saygı duyarız.Enkaz her zaman eleştrilere açık bir grup.Eleştri olacakki kendi hatalarımız görelim.Enkaz

daha önce belirtmişmiydim bilmiyorum ama ömeri çok sevdigimden takip ediyorum enkazın forumunu ama valla kendimi zorlayarak. neden diyeceksiniz sunu diyeyim malum hayat cok kosusturma içinde geciyor ve az kalan vakitte de foruma girip kimler ne yapmıs bakmak gerek diye acıyorum baslıkları ve geyik mesajlar ardı ardına ve bana bir sey katmayacak mesajlar , bu yuzden zamanımın calındıgı hissine kaplıyorum. ciddi anlamda takip etmek istiyorum sizi..mesela kayıtlar gelecek, ertesi gun bakıyorum 1.sayfada enkaz var , diyorum hah bitmiş kayıtlar, sonra bakıyorum yok! ama msn muhabbeti var, inatla devam ediyorum acmaya eninde sonunda sarkı geliyor ama yorum yazmıyorum cunku biliyorumki benden sonraki mesaj kesin geyik olacak ve ne derece ciddiye alınacam kestiremiyorum. şimdi su denebilir denmesi normaldir "e o zaman bakma madem baslıga" bu yaklasım sizi takip edenleri kaybettirebilir. tam tersi "olur mu et takip tabii" denirse sırf bu geyikler yuzunden haber almaya üşenilebilir gene takip eden kaybedilebilir. bunları yazma sebebim yukarda "1. sayfada olmak iyi bir reklamdır" denmiş asağı yukarı.. sadece bunun bence yanlıs oldugunu belirtmek istedim. tabii grubun stratejisidir ona bir sey diyemem.

birde ömer kardesim demişki burası ciddi bir yer mi :) valla eskiden ne guzeldi özledik valla..

enkazı takip etmesem bu kadar yazmazdım. hatam varsa af ola.. sevgiler..

eyvallah hocam yanlız dikkat edersen artık o muhabbetler devam etmiyor.bu sitede müzik muhabbeti olmuyor üstat yok ben seni şu bu falan filan muhabbetleri bolca oluyor.reklamdan kasıt malum bu forumda iki enkaz var biz her ne kadar telif haklarını alsakta devam eden diğer enkaz var o yüzden karışmada olabiliyor.sonuç olarak ilkj sıralarda olmak gerekiyor.artı olarak dikkatli okursan sadece bir msn muhabbeti var oda isteyenler oluyor harici yeni demo haberleri artı yeni siteler.yorumun ve takibin çok sağol.Enkaz vokal Kartal

barış kanka döktürmüşün ya ya benim yazdıklarım enkazla sınırlı değil bursaı geyik bi sitemidir diye yani birçok grup forumda oluyor ancak herşey enkaz üzerinde yoğunlaşıyor barışl aslında herşeiyi çok iyi özetlemişin yorumun için teşekkürler yanaklarından öperim

enkaz kuşadasındayım burdan antalyaya geçiyorum ordan didim bende msn muabbeti yaptım ama telefonlarınıza ulaşamıyorum işler yoğun sanırım güzel haberler var bende iyi bakın kendinize

barış sizin alamancı vokal dönsün izmir yapalım kaynıyor buralar :p :p

mycobe demiş ki:
şimdi anlamadığım bi konu var burda neye göre geyik yapılmayacak ne göre geyik yapılcak veya bu sitenin kurulma amacaı nedir kurudu diğelim kaç kişi amacında kullanıyor foumda msn muabetti olmaz insanlar burda grupla ilgili görüşlerini yazarlar bakarız geçeriz ancak tekrarlıyorum medem burası ciddi bi site neden bukadar geyik yapılıyor veya burasaı gerçekten geyik bi site neden ciddi yazışmalar oluyor zaten bu tür forum siteleri reklam dışında ne işe yarar adamın biri gelcek ben şu gurbu şöle beyendim böle seviyorum veya ben şu grubu sevmiyorum nefret ediyorum şeklinde yazılar yazıyor bu adamın biz samimiyetine nerden inancaz diğre grupların yaptıklarıonı bilmiyorumuyuz mail adresi ile üyülik alıp kendi forumlarına siz mükemmelsiniz güzel müzik yapıyorsunuz hiç bi konserinizi kaçımıyoruz diye yazıyorlar enkazda bu yok enkaz daha samimi kimsede gruplara yazılan iyi dileklere veya kötü dileklere inanamasın samimiyet yok ankaz burda olsa ne olcak olmasa ne olcak
belki çok iyi müzik yapıyorum belki berbat yapıyorum ama admın biri gelip kötüsünüz dediği zaman işimzi iyi yapsdak bile insanlar tarafından ön yargı görüyoruz ama kötü ypıda pfpflansak bi tarafımız kalkar o yüzden buraya gelipte froum kuralıdır felandır filandır yazamayın burda ciddi bişe yok hadi eyw

yonetici notu:şikayet yada eleştirileriniz buraya yazabilirsiniz . . .

http://www.turkrock.com/forum10.html

Selam Enkaz..Enkaz üyelerinin hepsini tanırım çok iyi insalar.En azından çalışkan azimli insanlar.Kişilik olarakta on numaralar.Bestelerinide güzel başarılı bulurum.Çalıyorum ara sıra.Keşke vakit sorunlarım olmasaydı da birlikte çalışabilseydik ama kısmet.Umarım en yakında bulabilirsiniz iyi birini.

mycobe selam.Bi kaç şey söylemek istiyorum.Forum eskiden böyle değildi.Ayrıca Enkazı savunmak amaçlı yazmışsın saygı duyuyorum ama bence pek doğru şeyler değil.Neyse uzun lafın kısası her koyun kendi bacağından asılır...

Görüşürüz arkadaşlar..En kısa sürede sahnelerde görmek ve görüşmek dileğiyle..

Geri