Enkaz (alternatif) Ankara

evet zaman içerisinde bu tür değişikliklerin olması çok makul simge ama bizimde dileğimiz şu anki kadromuzu korumak emin ol kayıtlarımızın bitiminde konserlerimize yeniden başlıyoruz az bi zamanımız kaldı az daha sabır evet uzun zaman oldu ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİNDEN beri sahne almadık bizde özledik sahneleri sadece öncelikle kayıtlarımızın bitmesi gerekiyor o kadar

hele biraz bekleyin be yahu ENKAZ olarak AZ ama ÖZ etkinliklerde boy gösteriyoruz....yakında demeyi gönül ister ama yeni yılın ilk ayında yine büyük bir organizasyonda görüşme gelişmeleri netleşince burdan buyurcaz sizlere hoşcaKALIN

Bu arada eklemeden duramadım nasıl fotoğraf ama......

l_eafb5f2041ac44448b474cea924581da.jpg

ewet arkadaşlar kayıtlarımızdan dolayı ara verdiğimiz konserlerimize başlamış bulunmaktayız .

Enkaz 24 Aralık çarşamba Kocaeli Maas Club'da yapılacak olan Live Fest 'de sahne alacaktır.. Tüm kocaelili enkaz dinleyicilerine buradan duyurulur..

Etkinlik afişi.

Radyo Hacettepe'nin sizler için hazırladığı Cumartesi gecesi eğlencesine davetlisiniz!!

Queen Tribute A Kind Of Magic ve sürpriz hediyeler için 17 Ocak Cumartesi@Dib Sahne 'de buluşalım!! :)

selamlar..Enkaz bu yılın ilk Ankara konserini 22 şubatta İf Performance Hall da wericektir.. Kapı Açılış : 15.00 dır.. Uzun zamandır albüm kaydı vede yeni bestelerle uğraşmaktayız..büyük sürprizlerle dolu bu konseri kaçırmamanız dileğiyle ....

konser afişi

uzun zamandır enkazı izlemiyodum ankarada,bugünkü konsere geldim gercekten tek kelimeyle harikaydınız,çok profesyoneldiniz,farknız belli oldu gercekten..album haberinizde kulağımıza geldi,ilk alanlardan biri olucam:D

vay bee enkaz süperdiniz..gercekten uzun zamandır izlemiyodum sizi..soundunuzla ve sahnenizle diğer gruplardan çok çook iyiydiniz bence..cidden profesyonel olmussunuz artık.

Geri