Enkaz (alternatif) Ankara

ii de kartal bizim foruma girip 'ehehehe' yazmanın sana ne faydası oldu? bana bunu söyle eğer geçerli bi nedenin varsa eyw

neyse kartal sen eğlenmene bak yolun açık olsun 'ehehehe' ;) bu arada siz hard rock mı yapıosunuz ??? bizim nie haberimiz yok?duman-kurban-dorian hardrock sayılıosa eyw :D neyse hadi yolunuz açık olsun başarılar saygılar

senle nie yarışıyım ki ben sen 27 yaşındasın ben 18 ;) saygılar başarılar ehehe // neyse bu konuyu dha fazla uzatmaya gerek yok herkes kendi yolunaa

ghn demiş ki:
neyse kartal sen eğlenmene bak yolun açık olsun 'ehehehe' ;) bu arada siz hard rock mı yapıosunuz ??? bizim nie haberimiz yok?duman-kurban-dorian hardrock sayılıosa eyw :D neyse hadi yolunuz açık olsun başarılar saygılar

gorkem ota b*k a lafa girme ya burada adam akıllı muhabbet et yada sacma sapan konusmalarla yorma kimseyi kimseylede kendini karsılastırma yaptıgımız tarz ne seni ilgilendirir nede baskasını kimseylede kendini karsılastırma azcık kendin ol

gorkem kocum sen kımsınde bız sana haber verelım ne tarz yaptıgımızdan.once ınsan ol sonra adam olmamyı dene.bunlar bıttıkten sonra bızımle ve kartalla sıdık yarıstır.kımsenın asabını bozma ve buraya sakın bıdaha bısey yazma.görkem temel

beyler bundan sonra bızle muhattap olmayın bızde sızle olmayalım cunku formumuz kırlenıo gereksız msjlarla...hade eyw...saygılar

beyler bundan sonra bızle muhattap olmayın bızde sızle olmayalım cunku formumuz kırlenıo gereksız msjlarla hade eyw...saygılar..eğer bi sorun varsa öm den bildirin

Geri