Enkaz (alternatif) Ankara

brandonrocker demiş ki:
her zaman bahaneniz var zaten ENKAZ bu kadar iyi grupsunuz ama konseriniz yok siz hani konser grubuydunuz

valla brendon doğru söze ne denir sonuna kadar haklısın...biz ENKAZ olarak her konser ve festivale başvurumuzu yapıyoruz sonuna kadar koşuştururuz daha öncede söyledğimiz gibi.bunun bi bahenesi yok biz bize düşeni yapıyoruz siz sevenlermiz en iyi şekilde bizi desteklyosunuz sağlun ama...bizim elimizde olayaman şeyler konserlerede olmamamız...biz her zaman size laik olmak çin süreli çalışıyoruz çok yakında yeni beste ve kayıtlarımız için studio'ya giricez....Sizin kadar bizde mutlu değiliz bu durumdan ama elimizden bşey gelmiyor...şuan için sadece bekliyoruz ve sizlerden sadece destek ve sabır beklyoruz....

konserlere başvurma yerine direk görüşün bence yoksa sadece sahnedemi sesiniz çıkabiliyor ayrıca demişsinizki (BİZİM ELİMİZDE OLMAYAN ŞEY KONSERLERDE OLMAMAMIZ) bu nasıl birşey ya konserlerde olamazsınız çünkü bence sahne için fazla emek vermiyorsunuz amatörsünüz siz arkadaşlar heryerde görünmeniz lazım o kadar kaliteli şarkılarınız var o kadar sağlam fanlarınız var youtube da cep telefonu kamerası ile çekilmiş videonuz var bunu millet haykoya şeboya yapıyo arkadaşlar kendinizi düşünün artık nerelere gelmişsiniz vokal desen sahne süper gitar desen apayrı yani sahnesi olmayan bir grupta değilsiniz çok kelam ettim özür dilerim ama sişzi harbiden seven seyircilerinizdenim sadece size yazacağım son şey bu bence artık milleti kendinizden koparmayın çok açıyorsunuz arayı sevgili ENKAZ

Arkadaşlar...ENKAZ suskunluğunu bozdu.....

14-15-16-17 Ağustos 2008 tarihlerinde yapılacak
ZEYTİNLİ ROCK FEST 2008' kapsamında kurulacak olan ROCK EXPRESS sahnesinde sizlerle...

main_01.jpg

detaylı bilgi;

http://www.zeytinlirockfest.com/

tüm ENKAZ severleri bekliyoruz.............

NOT: ilerlyen günlerde konser haberleri peş peşe gelicek....ENKAZla kalın

evet ENKAZ zeytinli rock festde sahne alacak arkadaşlar uzun zamandır bizden konser bekleyen arkadaşları bekliyoruz yeni bestelerimizi çalacağız

yaz tatilimi yapmak için gitmiştim bayadır yoktum gelir gelmez daldım gene forumlara enkaz bravo sonunda başladınız gene konser vermeye budur işte zeytiniye en çok yakışacak grup sizsiniz derim ben birde makina gerçi aynı kefede değilsiniz ama her ikinizinde yeri apayrı inşallah albüm prömierinizede geliriz
ş

brandonrocker demiş ki:
yaz tatilimi yapmak için gitmiştim bayadır yoktum gelir gelmez daldım gene forumlara enkaz bravo sonunda başladınız gene konser vermeye budur işte zeytiniye en çok yakışacak grup sizsiniz derim ben birde makina gerçi aynı kefede değilsiniz ama her ikinizinde yeri apayrı inşallah albüm prömierinizede geliriz
ş

çok saol brndon enkaz olarak çok yakında belli ololucak bi kaç konser ve festival haberimiz olucak yazı hareketl geçirip ardansın albüm için çalışmalara başıcaz inşallah....herberler kesinleşince sizlerle paylaşıcaz....

arkadaşlar yeni bi bar açıldı bizde ankarada sağlam güzel gruplarımızı sahnemizde görmek istiyoruz
grupların en sevdiği şeyler sahnemiz olduğunca büyüktür mekanı ztn önceden size göstereblrm mekan sakaryada

iletişim için [email protected]
0554 361 31 00

healla olsun beyler...bu yazın en baba festivali ZeytinliRockFestivalinde çıkmanız süperrr sanırım ilk gün amatör sahnenin headlner'ı olarak çıkıcaksınız şimdiden başarılar orda olup hepberaber çoşmak dleyiyle başarılar......yolunuz açık olsun

Geri