The Simpsons

halloween special bölümlerden birisinde shining'le dalga geçiyodu,kızıl sakallı bahçıvan herif şining diyip duruyodu,en küçük bebek(adını unuttum) küplerle redrum falan yazıyodu izleyeniniz var mı? eğer izlemediyseniz kazaadan falan bi şekilde bulup izleyin..
ayrıca o yalan makinesi olayı da izlediğimde sandalyeden yuvarlanmama sebep oluyodu az daha...

tabe süper olacak...ama ben yılbaşından bu yana hiç izleyemedim.ocaktan itibaren cnbc-2 uyduya gecmişti bizde uydu yok lanet olsun ya!!

yeni sezonda Marge in kiz kardeslerinden biri lezbiyen oluyomus ve bi kadinla evleniyomus baya komik bi bölum olur gelsin izleyecem kesin...

Bilmiyorum belki biliyorsunuzdur; şu aralar simpsons t-shirtleri akımı var :)
Ben de katılmış bulundum şöyleki;
Homer Simpson var üzerinde, ama homer yeşil- yani Hulk bir Homer var... Neşeli :p

Zythum demiş ki:
Bilmiyorum belki biliyorsunuzdur; şu aralar simpsons t-shirtleri akımı var :)
Ben de katılmış bulundum şöyleki;
Homer Simpson var üzerinde, ama homer yeşil- yani Hulk bir Homer var... Neşeli :p
o yesil hulk homer resmi var bende cok iyi olmus ya yalan makinesi olan bölumude izledim koptum bu dizi mukemmel ama ilk baslarda normal bi dizi gibiyken simdi sadece saka yapiyolar dizide yeni bölumlerde hep sakaya döndu yani dizi biraz ciddiyetini özluyorum ben sahsen...

cnbc-e nin en baba programı simpsonlar başlayınca kendimi direkman televizyonun karşısında buluyorum. tabii homerde 1 numaralı adamım! :evil: :twisted:

Geri