The Simpsons

satıcı:bazı güvenlik sistemleri sadece paranızı alır ve hiç bi şey sağlamaz.......
homer:huuuuuuuuuuuuuu ondan istiyorummmmmmmm.ooooo margee
**
Bart:Buna daha fazla dayanamayacağım! Ruhumu geri istiyorum ve hemen istiyorum! (kaçmaya çalışır)
Homer:Bart,makarnanı ve Moe köftelerini bitirmedin!
Beyni:Sessiz ol salak,köftelerin hepsi bizim olabilir.
Homer:Koş oğlum,koş,özgürlüğün için koş!
**
Marge: Oh Maggie,ne zaman konuşacaksın?
Lisa:Onu zorlama,düşünsene,sessiz kalıpta dopdolu düşünmek,ağzını açıp da saçmalamaktan iyidir.
Beyni:Bu ne demek şimdi? bişeyler sölemeslisin,yoksa aptal olduğunu düşünecekler,haydi!
**
'BEN BİR ŞEY YAPMADIM! '
'KİMSE BENİ GÖRMEDİ! '
'KANITLAYAMAZSINIZ! '
(muzır veled'ten)

severim onları :)

onlar Bundy Ailesinden önceki -veya sonraki- ideal ailem !
süper saçma ve aynı zamanda süper mantıklı onlar. ;)

Eheh, örnek alınması gereken en kült iki aileyi örnek almışsın; Bundy ve Simpson' lar ile sırtın yere gelmez... :D

homer kilisede ayağa kalkar.tekrar oturduğunda bir adamın kucağında olduğunu farkeder
-hey!sen de kimsin?
-yer kapıcı!

yırtıldım..

Ben en çok homer'ın bart'ı kurtarmak için skateboard'la büyük bir uçuruma atladığında helikopterden bir ip sarkıtıp homer'ın kafasını çarparak yukarı çektikten sonra bi ağaca toslayıp homer'ı tekrar uçuruma düşüren ambulansa gülmüştüm. Ne cümle ama!

Şeytanlı bir bölüm vardı. Bölümün en sonunda Bart ile yaptıkları sohbetin sonrasında Şeytan yukarıya doğru yükselirken ''Take care and listen to Heavy Metal music!!'' gibi bir şey demişti ki; beni en çok güldüren sahnelerden biridir. :D

Ve hiçbir dilde dublaj ingilizce kadar güzel olmuyor. her bir karaktere dünyada en çok yakışabilecek sesi bulmuşlar. Seslendirenlerin resimlerini ya da kendilerini görsem hayal kırıklığına uğrardım sanırım.

(bart'ın gülüşü, homer'ın "mmm", "d'oh!" deyişi, marge'ın garip sesi, HEPSİ HEPSİ!)

Seslendirenlerin resimleri bundan bir kaç ay öncesinde yapımcı firma istedikleri rakamı vermediği için çektikleri işi bırakma restine dayalı bir haberde -yanlış hatırlamıyorsam Hürriyet' in Cumartesi ekinde- yayınlanmıştı.

Tabii ki yadırgıyor insan ilk bakışta ama sese göre görüntü ve karakter analizi yapmakta ne derece doğrudur tartışılır tabii :)

Pennywise demiş ki:
Ve hiçbir dilde dublaj ingilizce kadar güzel olmuyor. her bir karaktere dünyada en çok yakışabilecek sesi bulmuşlar. Seslendirenlerin resimlerini ya da kendilerini görsem hayal kırıklığına uğrardım sanırım.

(bart'ın gülüşü, homer'ın "mmm", "d'oh!" deyişi, marge'ın garip sesi, HEPSİ HEPSİ!)
+1000

çok haklısın hani derlerya "çuk oturmuş" aynen öyle ablamlar antalyaya gidiyor ve evleri bana kalıyor ehehe bol bol izlicem

Geri