Hayalinizdeki Custom Gitar

Rahat 5 dakikadır açık öyle şarkı dinlerken izledim gitarı. Tövbe tövbe. O nasıl bir gitar ?!?!! Ev adresiniz yok mu, bir de evde olmadığınız zamanlar hangi saat aralığı :D
Yok bende internette buldum ama yükleyenin IP adresini bulup evine ulaşmayı düşünüyorum :p
İnanılmaz bi güzellik :D
Allah sahibine bağışlasın...

Yaptırdığım Lionheart Steinkaiser 7 Custom'ın kapağı :)
14601073_1137382533022686_757536179882911519_n.jpg

Bu da kız arkadaşımın üstüne çizimi haha
14875343_1699669273682076_947270330_n.jpg

Model: Strat
Gövde: Alder üstüne ince bir Ash kapak. Ash'in dokusu, motifleri inanılmaz çekici geliyor bana. Renk ise mary kay ama en incesinden, en transparanından.
Sap + Klavye; Buna henüz emin değilim, çok parçalı sap önerenler oluyor. Eğer 3 parça falan sap olacaksa iki kenarı flame maple olabilir, sapta maple seviyorum çünkü. Tek parça olacaksa da birdseye. Koyu gül ağacı klavye, bolt on olacak şekilde sap.
Perde sayısı: 22
Klavye Profili: 820-920
Manyetikler: H-S-S
Köprü: Hantug titanium tremolo ve blok
Kilitli burgu
Inlay: Güneş sistemi. Neptün ile başlıyor, 12. perde Güneş, sonrasında Merkür'e kadar devam ediyor.

Ben biraz ash patternlerine bakayım. <3

Çok güzel gitar, inşallah olur @tunckk kardeşim.:)
Ama, bu gitar sap sesi ağırlıklı gibi geldi bana, son kararın mı?:LOL:
Aslında öncelikle şunu söylemek istiyorum. Custom bir gitar yaptırılacaksa, piyasada aşağı yukarı bulunabilen bir şey yaptırmanın bence çokta bir esprisi yok. Yani örneğin maun gövdeli abanoz klavyeli bir gitarı bence custom yaptırmaya gerek yok :) E sen neden böyle bir resim çizdin dersen. Benim özelliklerini bildiğim ağaçlar maundu, kızılağaçtı, akçaağaçtı vs. o nedenle benim custom ım böyle oldu. Bunları söyledikten sonra, sap konusunda haklısın farketmemiştim. Hem neck thru seçmişim hemde sapı akçaağaç :) Abim sen sapıda maun kabul et artık.

Aslında öncelikle şunu söylemek istiyorum. Custom bir gitar yaptırılacaksa, piyasada aşağı yukarı bulunabilen bir şey yaptırmanın bence çokta bir esprisi yok. Yani örneğin maun gövdeli abanoz klavyeli bir gitarı bence custom yaptırmaya gerek yok :) E sen neden böyle bir resim çizdin dersen. Benim özelliklerini bildiğim ağaçlar maundu, kızılağaçtı, akçaağaçtı vs. o nedenle benim custom ım böyle oldu. Bunları söyledikten sonra, sap konusunda haklısın farketmemiştim. Hem neck thru seçmişim hemde sapı akçaağaç :) Abim sen sapıda maun kabul et artık.
Paşa gönlün neyi çekerse güzeldir kardeşim...:)
Bir tanede bundan olsun, için mutlulukla dolsun.;)
zevklerin ve hayallere sınır koymamak lazım dediğin gibi.

Geri