Medeli Dd518dx Hakkında Fikir Almam Lazım

Abi sen ne yapıyon ya.
Fiyatına baktım. O fiyata Roland rahat alıyorsun.
Medellinin tamamen mesh-head olması sanırım seni cezbeden şey ama Roland'ın ses reprodüksüyonunun yanından geçmez be.
Medelli kullanmadım ama Roland'dan vazgeçme derim. Bende td4-kp var trampeti mesh olandan. Bütçeni çok az daha kasarsan TD11k alabiliyorsun. Ya da benim gibi, eğer yer sorunun varsa, TD4kp + mesh trampet

valla biraz degil iki katı fiyat fark ediyo o baya sorun. pek tanıtım videosu yok. sankı hıc kımse kullamamıs gibi

mydukkan.com :: Medeli DD518DX :: Elektronik Davul Seti Medelli 4348 TL
mydukkan.com :: Roland TD-4KP :: Elektronik Davul Seti
mydukkan.com :: Roland PDX-8 V-Pad :: Elektronik Davul Pedi Roland TD4-KP 3084 TL + Roland PDX-8 Mesh ( ki REMO mesh !!! ) 643 tl
mydukkan.com :: Roland TD-11K :: Elektronik Davul Seti Roland TD11K 4495 TL

Rolandlar Kick pedalsız gelir.
mydukkan.com :: Roland TD-11K :: Elektronik Davul Seti Mapex P600 mars ÇİFT zincirli 220 TL
mydukkan.com :: Tama HP200P Iron Cobra 200 Single Pedal :: Kros Pedalı Tama Iron Cobra 240 TL
TD4Kp + REMO Mesh trampet + Mapex Senin bahsettiğin Medelliden bile ucuza geliyor
TD11K + Pedal da yaklaşık 300 tl fark ediyor.

Dostum Medelli nee Roland nee. Hesabı bile yapılmaz. Lafı bile edilmez. Göz kapalı Roland alınır.

Oki. Acele etme o zaman iyi bir şey bulana kadar. Ben de gitar için kabinimi değiştireceğim. Tam istediğim çıkana kadar bekliyorum 5 aydır falan. Gerçi şu an bir kabinim var. Bekleyen derviş ...

Bugün Tünel'deydim.
Sadece Tünel mağazalarına özel çeşitli ürünlerde ciddi kampanyalar vardı. Ve:
mydukkan.com :: Yamaha DTX430K Compact E-Drum Set :: Elektronik Davul
Bu DoRe Muzik'te 1800Tl Nakit / tek çekimdi. İstediği yere göndeririz dediler
Yine de ikinci el temiz Roland daha iyi bir seçenek. Ama bu fiyata Yamaha 430 varken daha artık medelli alınmaz.
Bunun DTX 450 olanının Trampeti daha iyi. Ama o modelde kampanya yok galiba. 2250 TL. Yine de ilerde yükseltebilirsin.

Edit: Internetten'de alabiliyormuşsun galiba.
Piyano - Dijital Piyano - Gitar - Müzik Aletleri Sitesi - doremusic

Geri