Blackstar Id:core 10 Problemleri/çözemediklerim Yardım !

ID Core 10 kullanıyorım. Amfinin olayı zaten insider, o programı kullanmayan kullanıcı kalmasın. 3 band eq, noisgate, efektlerin detaylı ayarı gibi özellikleri insider ile yapıyoruz. Şimdi bi düşündümde insider kullanmadan önceki sesini... tatmin etmezdi galiba beni. Kesin indirin kurcalayın diyorum.

hocam indirdim kullanıyordum yeni bilgisiyar aldım indirdim fakat hazır patch indirirken siyah dowland yazısı yok beyaz bi yazı var basıyorum inmiyor farklı pcdende denedim yardım edebilirmisiniz

arkadaşlar öncelikle merhaba blackstar ıdcore 10 v 2 amfi kullanıyorum bi sorunum yoktu yeni bilgisiyar aldım ve insideri indirdim patch indirirken siyah indirme butonu vardı basınca dosya seç diyodu ama yeni bilgisiyarımda küçük beyaz indirme butonu var ve işlevsiz başka pclerdede denedim aynı sorun yardım edebilecek varmı patch indiremiyorum

arkadaşlar öncelikle merhaba blackstar ıdcore 10 v 2 amfi kullanıyorum bi sorunum yoktu yeni bilgisiyar aldım ve insideri indirdim patch indirirken siyah indirme butonu vardı basınca dosya seç diyodu ama yeni bilgisiyarımda küçük beyaz indirme butonu var ve işlevsiz başka pclerdede denedim aynı sorun yardım edebilecek varmı patch indiremiyorum
Insider programı artık desteklenmiyor, Architect adlı yeni bir program çıkardırlar onu bir deneyin. Patch indirme konusunda uzun süredir sıkıntılıydı zaten Insider.

evet, tümünü kapsıyor. ama imkanınız varsa v3 alın. cabin rig diye bir eklentiye ulaşım sağlayabiliyorsunuz. çok daha geniş seçenekleriniz oluyor.
muhtemelen yüksek fiyatla gelecek. esasında Orange Crush 20 RT alacaktım ama fiyatı aşıyor. V3 te ona yakın fiyattan girer sanırım henüz satışta görmedim. Bütçe 1200-1300 arasında. O fiyata da alabileceğim en iyi amfi sanırım bu gibi. Çok bilgim yok ama araştırmalarım böyle.

muhtemelen yüksek fiyatla gelecek. esasında Orange Crush 20 RT alacaktım ama fiyatı aşıyor. V3 te ona yakın fiyattan girer sanırım henüz satışta görmedim. Bütçe 1200-1300 arasında. O fiyata da alabileceğim en iyi amfi sanırım bu gibi. Çok bilgim yok ama araştırmalarım böyle.

thomann'da 130 pound olarak görünüyor ve türkiye'ye ne zaman geleceği de belli değil, haklısınız. v2 de güzel alet. ev kullanıcısının işini görür uzun süre

thomann'da 130 pound olarak görünüyor ve türkiye'ye ne zaman geleceği de belli değil, haklısınız. v2 de güzel alet. ev kullanıcısının işini görür uzun süre
en kötü ihtimalle elime para geçince yenilerim çok dert değil. Sıkışık dönemde olduğum için bütçeyi artıramıyorum. Haziran ayından sonra falan elim rahatlar. O zamana da gelmiş olur fiyatı uygun olursa alırım.

en kötü ihtimalle elime para geçince yenilerim çok dert değil. Sıkışık dönemde olduğum için bütçeyi artıramıyorum. Haziran ayından sonra falan elim rahatlar. O zamana da gelmiş olur fiyatı uygun olursa alırım.
Memnun kalırsınız, ev için gayet güzel bir amfi. Dijitalin faydasını Blackstar'ı satıp Orange Crush 20 aldığımda anladım. İstediğiniz kadar düşük seste cayır cayır gainli çalabilmek büyük kolaylıkmış.

Bulamadım bir bilgi hocam birden patch hatası vermeye başladı teşekkürler
şöyle bi durum var. muhtemelen windowsta da benzerdir. blackstar insider ile architect aynı kullanıcı şeyine yükleniyor, birbirinin devamı gibi yani. windowsta users dizini altında uygulamanın patchlerinin olduğu klasörü kastediyorum. o klasörü silip temiz kurulum yapmayı deneyin isterseniz. belki çakışıyor olabilir. ama patch dosyalarınızı ayrı bi yere yedekleyin mutlaka. sonra aynı klasöre atarsınız. aklıma bi bu geldi, gerçi sorunu tam anlayamadım ama sezgisel olarak bunu öneriyorum

şöyle bi durum var. muhtemelen windowsta da benzerdir. blackstar insider ile architect aynı kullanıcı şeyine yükleniyor, birbirinin devamı gibi yani. windowsta users dizini altında uygulamanın patchlerinin olduğu klasörü kastediyorum. o klasörü silip temiz kurulum yapmayı deneyin isterseniz. belki çakışıyor olabilir. ama patch dosyalarınızı ayrı bi yere yedekleyin mutlaka. sonra aynı klasöre atarsınız. aklıma bi bu geldi, gerçi sorunu tam anlayamadım ama sezgisel olarak bunu öneriyorum
teşekkürler hocam deniyorum hemen

Ben de ikinci el bir id core 10 v1 footswich pedalıyla beraber aldım sırf footswich olduğu için v1 aldım bazen şarkıdan kopmamak için keza benim gibi kayıt yapmayıp sadece backing track’dan motive olarak çalmaya çalışıyorsanız 😊 her neyse architect programı ile pc ye bağladım bazı patchler denedim güzel özellikle clean konusunda fakat overdrive de pek istediğimi alamadım sanki bi eksiklik var gibi hacimde tabi büyük beklentilere girerek almadım ama guitar rig bazı preset’lerden aldığım hacmi alamıyorum architect’te ismini aktarabileceğiniz güzel bir patch var mı bildiğiniz ? Ya da bi overdrive pedalı ile çözebilir miyim bunu içinde ki hoparlör yeterli olur mu ?

Geri