Küresel Ikınma (Rock) - İstanbul

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler... Bestelerimiz için yorum yapabilirseniz çok seviniriz,

Henüz kaydetmediğimiz çok sayıda bestemiz var bunlar için bize güç vermiş olacaksınız.

Tekrar teşekkürler...

İsmin hoş olması bir yana arkadaşlar, İSTANBUL parçasındaki şu söz nasıl bir sözdür Allah aşkına;
"Arafatta şeytan gibi yar sensiz, yalnızlığım beni taşlar" Böyle bir söz var mı ya, hanginiz yazdıysa helal olsun...
Bence on numara olmuş beste, birgün bu şarkıyı tüm ulusal radyo ve TV'lerden duyacağımıza eminim... Aynı yorumu yayında olduğunuz sitelere de yazıcam, sizi desteklemekten büyük bir zevk alacağımdan emin olabilirsiniz :)

Güzel şarkılar arkadaşlar, kayıtları biraz daha profesyonel hale getirseniz bence daha iyi olur, yeni kayıtlarınızda en azından buna dikkat etmenizi tavsiye ederim. İstanbul parçası gerçekten çok güzel başarılar diliyorum

turgutravis demiş ki:
Nokia SuperSound '07 yarışmasına "İstanbul" parçamızla katılıyoruz...

arkadaslar umarım basarılı olursunuz ısmınız kadar yaptıgınız muzıkde gercekten basarılı ıstanbul adlı sarkıyla katılmanız cok dogru bır karar olmus zıra bı ara takmıs bulunmaktaydım o sarkıya ahh ahh genclıgım bızde genlıgımızde ne muzıkler yapardık..=)
tekrardan basarılar arkadaslar en kısa zamanda bır konser beklıyoruz..hazır ossde bıttı bıtcek sızlerı ızlemeye gelırız artıkın..=)

Geri