Toxin (alternative) - erzurum

Toxin 2006 yılında erzurum'da kuruldu. Rock müziğin kendini yeterince gösteremediği bir şehirde kendi çapımızda çabalayarak bir yerlere gelmeye çalışıyoruz.

Şu an Erzurum Çöplen Cafe/bar da salı/ çarşamba akşamları 7:30 da sahne almaktayız.

Vokal:tarık
Gitar :Enes (ben) :)
Bas :Alper
Davul:Serkan

Erzurum gibi şehirlerde rock grupların sayılarının ve imkanlarının daha çok artması dileklerimle...tebrikler,umarım iyi yerlere gelirsiniz,başarılar

aynı zorlukları bene bunda 5-6 sene önce yaşamıştım hemde erzuruma yakın bi yerde ığdırda fakat bizim orda üniversite bile yoktu zorluğunu bilirim allah yardımcınız olsun ezemin oğullari

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkürler arkadaşlar, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, dinleyiciler artıyor, tek problemimiz cafe/bar sahipleri.. Klasik erzurum esnafı pek kaldıramıyor :)
Yakında demolarımızı kaydedeceğiz.

toksin.rockmekan.com

Çok teşekkürler arkadaşlar, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, dinleyiciler artıyor, tek problemimiz cafe/bar sahipleri.. Klasik erzurum esnafı pek kaldıramıyor :)
Yakında demolarımızı kaydedeceğiz.

toksin.rockmekan.com
şuan napıyosunuz ben erzuruma yeni taşındım ve bu rock çok az dinleniliyor mesela diyorum ne rock parçası dinlersin dediğim kişi senden daha güzel diyor

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet 2005 2011 yılları arasında cafe ve barlarda sahne almıştık. O yıllar da rock müziğin dorukta olduğu yıllar. Mekanlar tıklım tıklım dolar, peçeteye korn çalın yazıp gönderirlerdi. 😊 Güzel günlerdi. Sayenizde bi nostalji yaşadım ben de.

Geri