Satılık Jackson Kv Js32t

'Elektro Gitarlar' forumunda melancholic_black_star tarafından 3 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  Kocaeli
  Fiyat:
  500 tl
  Takasa:
  kapalı
  Modifikasyon projesi için aldığım Jackson king v js32t gitarımı plan değişikliği olduğu için satıyorum. İşlevsel olarak sadece köprü ve sap manyetiği arasında geçişlerde arada switch'inden kaynaklanan sessizleşme sorunu var(bazen oluyor), bunun dışında hiç bir sorunu yok. Köprüsü daha kaliteli ve kozmetik olarak düzgün bir köprü ile değiştirildi (resimde ki orjinal köprü) ama istenirse orjinal köprüsü de duruyor. Kozmetik olarakta iyi durumda sivri uçlarda boya dökülmesi bulunmamakta. Kendine uygun çantası bulunmamakta klasik gitar çantası ile almıştım zaten bende. Takas kabul etmiyorum nakite ihtiyacım var. Kargo alıcıya ait olmak üzere fiyat 500 tl.
  20160121_123134_Richtone(HDR).jpg
   
  Son düzenleme: 3 Ağustos 2016
 2. Tesadüfen gezinirken gördüm, fiyat çok uygun 0 ile kıyaslayınca. Gerçekten temizse giriş seviyesindeki metal meraklısı arkadaşların çok işine yarayacak bir alet, bu kadar zamandır bu rakama satılmamasına şaşırdım. İyi satışlar
   
 3. Teşekkürler, aldığım fiyata satıyorum. Açıklamada yazdığı sorun dışında bir sorunu yok. 3 kişi ulaştı almak için şu ana kadar. Biri darbe gününe denk gelmesinden, biri kargo kapıda ödeme hizmetinin olmayışından, biri de rezerve etmediğim için sinirlenip almadı. Acelem yok paketli halde bekliyor umarım hak eden birine gider, benim ihtiyacım yok daha çok 7 telli çalıyorum :)
   
 4. Merhabalar , gitar acaba hindistan yapımı yoksa daha yeni çin olanlardan mı?
   
 5. Yeni model china crafted saptaki binding eski modellerde yok diye biliyorum
   
 6. Hocam herhangi bi' şekilde kredi kartı ile taksit yapabilme imkanımız var mı? Eğer varsa talibim.
   
 7. Maalesef sadece nakit
   

Bu Sayfayı Paylaş