Klişe'den Albüm Geldi!

K

KliseFans

Değerli TurkRock.com forum kullanıcısı dostlar;

Birçoğunuzun aklına; " Reklam vermek için üye olmuş. " " Bir daha uğramaz buralara... " gibi düşünceler gelebilir. Bu sebeple şunu izah ederek başlamak istedim;
- TurkRock.com eski çok eski kullanıcılarından biriyim. Hala da faal olarak sitede bulunuyorum. Ancak kişisel profilimi kullanarak bu durumu izah etmek istemedim. Bu sebeple lütfen ön yargılı yaklaşmamanızı rica ediyorum.

KLİŞE isimli bir grup ve ilk maxi single albümleri çıktı. Ben de sizlerle paylaşmak durumdan haberdar etmek istedim.

Klişe 2009 yılında ANKARA'da kurulmuş bir grup. Başarılarından söz etmek imkansız çünkü sayısız müzik yarışmasında sayısız ödüllere sahip olmuş bir grup.
Albümün ilk klibini de " Hiç mi Suçun Yok? " adlı şarkıya çektiler. Başarılı olacakları şüphesiz.

Albüm Hikayesine değinecek olursak;

Söz : Cahit Kılınçel
Müzik : Cahit Kılınçel & Tuna Velibaşoğlu
Aranjör : Tuna Velibaşoğlu
Klip: İmre Haydaroğlu
Şirket: 3Adım

Klibi İzleyelim mi?!

reklam vermek için üye olmuş. Bir daha uğramaz buralara. :)

hocam şaka bir kenara, forumdaki asıl, çok çok eski olan nickini merak ettim. Durumu, kişisel nickini kullanarak izah etmen daha bir güzel olurdu gibi düşündüm.

yoksa, birçok yeni ve eski grubu, müzisyeni, kendi esas nickleri ile, lanse eden arkadaşlarımız var. Sanırım hiç biri sorun yaşamadılar.

bir de, albümün hikayesine değinecek olursan demişsin hocam, ama birkaç isimden başka bir şey yok. Hani bu KLİŞE'nin davulcusu, basçısı, gitarcısı...
:)

Birçoğunuzun aklına; " Reklam vermek için üye olmuş. " " Bir daha uğramaz buralara... " gibi düşünceler gelebilir. Bu sebeple şunu izah ederek başlamak istedim;
- TurkRock.com eski çok eski kullanıcılarından biriyim. Hala da faal olarak sitede bulunuyorum. Ancak kişisel profilimi kullanarak bu durumu izah etmek istemedim. Bu sebeple lütfen ön yargılı yaklaşmamanızı rica ediyorum.

KLİŞE isimli bir grup ve ilk maxi single albümleri çıktı. Ben de sizlerle paylaşmak durumdan haberdar etmek istedim.

Klişe 2009 yılında ANKARA'da kurulmuş bir grup. Başarılarından söz etmek imkansız çünkü sayısız müzik yarışmasında sayısız ödüllere sahip olmuş bir grup.
Albümün ilk klibini de " Hiç mi Suçun Yok? " adlı şarkıya çektiler. Başarılı olacakları şüphesiz.

Klibi İzleyelim mi?!

Son düzenleme:
Abiler klip fazla sayko olmamış mı? Taksici, sokak müzisyeni, garson, sunucu derken, insanın içinden "Umarım yolu hamama düşmez, tellağa veya değnekçiye falan çatmaz" diye geçiyor vallahi.

Klibi İzleyelim mi?!

Muzik de eşlik eden klip de bana pek uzak yine de yolunuz açık olsun zor zamanda, zor bir yerde, zor bir is yapıyorsunuz... Beni mesajın ve profilinizin reklam amaçlı olup olmaması çok ilgilendirmedi, olabilir, fakat elinizdekini daha düzgün tanitmaniz gerekirdi: Sayısız ödüller neler mesela, bu asiri suphe uyandiran bir retorik, halbuki facebook hesabinda bir listesi var, pek de sayılabilir ustelik. Ayrica basçı ve bateristin isimleri facebookta var burada yok onların bu albüm hikayesinde ve klipte yeri varsa ismi de olmalı... Demem o ki burayi etkili kullanin hem sizin hem bizim zamanimiza yazik olmasin. Zamanın bereketinin kaçması kıyamet alametidir diyor üstad Kadir Misiroglu...

Zaman ve yarisma adını hatırlamıyorum. İlk kez orda dinlemiştim. Klise - o . Hala aklıma geldikçe acar dinlerim. Tabi dogamiz gereği hep o kalitede isler bekliyoruz devamında. Ama ben yeni parça ve klipte biraz popülariteye ayak uydurulmus gibi hissettim. Tabi bunun ardında türlü türlü nedenler olabilir :) O kısım bambaşka bir konu. Umarım herşey hayal ettiginiz gibi olur. Basarilar.

Kayıt güzel, video klip de fena değil ancak müzik olarak bence çok sıradan, kusura bakmayın. Haluk Levent şarkılarını hatırlattı.
Zevkler renkler..:sneaky:
Başarılarınızın devamını dilerim. İnşallah daha güzel işler çıkarırsınız.

Geri