Scarlett 2i2 Driver Sorunu

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda bağzışeyler tarafından 17 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Hocam şuanda güzelce kaldırdım ve reset attım programı kurduktan sonrada reset atayım mı ?
    Bu arada siteden üyelik aldığında seri noyu giriyorsun o sana gereken driverı gösteriyor. Onun söylediğini indiriyorum
    upload_2016-7-18_22-36-36.png

2. Driver doğru. Driverı kurduktan sonra reset atın garanti olsun... Sonra aleti takın bakalım yine çıkıyor mu?

3. Sonuç bu hocam :/
    upload_2016-7-18_22-47-52.png

4. Yükleme başarılı olmadı diyo bide elle yüklemeyi deneyin. Driverın zip dosyasını bi klasöre açın. ordan ünlem işareti olan scarlett 2i2ye yıklayın. prdan sürücü yazımı güncelle, sürücü yazılımı için bilgisayarıma göz at, gözat deyip driverın olduğu klasörü seçip ileriye tıklayın...

5. İkisinide denediğimde zaten yüklü diyor. Bu nasıl bir hatadır ya. Çözemedim. Dün 4 saat bugün 3 saat yine çözüm yok.

6. Bu arada yardımların için teşekkür ederim

7. Arkadaşlar eğer böyle bir sorun yaşarsanız direk format atın düzelir. Teşekkürler.

8. abiler banada yardım seskartımın mikrefon bölümündeki sarı ısık yanmıyor neden

Bu Sayfayı Paylaş