Teenage Mutant Ninja Turtles / Ninja Kaplumbağalar

Herkes küçükken ne olduğunu konuşuyor yarabbim ne güçlü bir şeydir bu.. :LOL:

Çaresizce diyorum ki; nerede görsem Türkçe dublaj yazıyordu.. Dublajsız izleyeme şansımız olup olmadığı konusunda bir fikri olan var mı? :)

2 yil önce yapilcagini duydugum zamandan beri Simpsons filmi ile beraber bekliyorum. 3 boyut olmasina biraz karsiyken ve ardindan trailerin gelmesinin uzerine biraz endiselendim. Ilk cikan trailerda mizahi tamamiyle silmisler ve kara bir film cikmisti ortaya ama sonradan duzeldi. Yine izlemeyi planliyorum ve biraz bekleyelim ki internette iyi bir kalite ile "satin alalim".

Bu arada ben Leonardo olanlardanim :) Bence en karizmatik kaplumbagaydi. Cizgi filmin ilk bölumleri torrentler ile internette dolaniyor, yukleyin ve izleyin derim. Turkceye cevrilmeyen bir suru espri ve taklit patlatiyor Michalengelo :)

ninja kaplumbağalar'ı sinemada izleyebileceğimi yaklaşık bir ay önce öğrenmiştim. 23 martı bekledim, bekledim, sonra izlemeye gittim. film daha başlamadan ön sırada oturan kaan adlı gençle sohbete başladık. yaşını sordum. tek elini kaldırıp gösterdi:4! sonra ben de kendi yaşımı aynı şekilde göstermeye yeltendim... az kalsın ağlayarak salonu terk edecektim :) ninja kaplumbağalar'ı izlemeye gitmişim, elimde bir paket jelibon var, ve ben ayak parmaklarım olmadan yaşımı gösteremiyorum :)
ama filmi izleyince anılarım canlandı ve kaan'a 'onları ben senden önce tanıyordum' havalarında eski hallerini anlatıp çıktım :)

serotonin_4_all demiş ki:
ninja kaplumbağalar'ı sinemada izleyebileceğimi yaklaşık bir ay önce öğrenmiştim. 23 martı bekledim, bekledim, sonra izlemeye gittim. film daha başlamadan ön sırada oturan kaan adlı gençle sohbete başladık. yaşını sordum. tek elini kaldırıp gösterdi:4! sonra ben de kendi yaşımı aynı şekilde göstermeye yeltendim... az kalsın ağlayarak salonu terk edecektim :) ninja kaplumbağalar'ı izlemeye gitmişim, elimde bir paket jelibon var, ve ben ayak parmaklarım olmadan yaşımı gösteremiyorum :)
ama filmi izleyince anılarım canlandı ve kaan'a 'onları ben senden önce tanıyordum' havalarında eski hallerini anlatıp çıktım :)

Pekala dostum ya el ve ayak parmakların yetmeyipte başkalarının parmaklarınıda kullanmak zorunda kalsaydın :twisted:

Purgatory demiş ki:
Şunu sorayım; nerede görsem Türkçe dublaj yazıyordu.. Dublajsız izleyeme şansımız olup olmadığı konusunda bir fikri olan var mı?

Benimde aklıma takıldı hakketen var mı böyle bir olanak, hani Space Jam'de olduğu gibi bazı matineleri dublajsız gösteren bir sinema var mı mesela?

deerrudolf demiş ki:
Ben de Raphael'dim. Çok çakaldır ha kendisi. :LOL:

Çakallığından örnek vereyim. Bir bölümünde Splinter usta kaplumbağalar dövüşsün diye bir makina götürür. Bu alet bizim öbür Ninjaları teker teker döver. Sıra Raphaele gelir, Raphael makinanın kablosunu prizden çıkarır ve böylece onu alt eder. Splinter usta da ince zekanın önemiyle ilgili konferans verir, Raphaeli kutladıktan sonra.

Geri