RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

thermodynamiclife demiş ki:
sahneye ciktiimizda zaten seyircinin nerdeyse ücte te ikisi ayrilmis veya ayrilmaya yeltenmis durumdaydi...ya da yerlerde surunuyordu.. :)
bi de biz vardık:) son kalan enerji damlalarıyla en onde ayakta durmaya çalışan arada bi zıplamaya çalışan sonra vazgeçen ama en önden ayrılamayan iki sobe:) RpR beyaz yalanlar!
fenderin oluym çal beni!
fenderine kurban!
gibi deli muhabbeti yapan...
çok iyi çaldınız ayrılanlar yanlış yaptı!
tekrar tebrik ediyorum!

evet sanssizlik biraz...

ama olsun en yakin zamanda daha duzgun bir saatte seyirci karsisina cikacagiz...

hatirlatma:

28 KASIM Pazar

Yeni Melek Sahnesi - ISTANBUL

JAY JAY JOHANSON

R.U.J.

ayrintilari daha sonra yine buradan bildiririz...

seni tatmaya bir kere , sarılmak yetmez binkere . . .

1.23 lik bir kısmını dinlediğim kadarıyla mükemmel olmuş,başarılarınızın devamını dilerim...

Saygılar . . . .

saolun arkadaslar.... cok yakinda ankara ve istanbul'da olacak yeni konser haberleri gelecek..ayrintilar kesinlestikce bildirecegiz..

28 Kasim Pazar

Yeni Melek Sahnesi == ISTANBUL
===========================
Jay Jay Johanson

R.U.J.

----------------------------------------

R.u.j. , gerçekten çok başarılı ve daha da başarılı olup, şöhretten bizi unutacağına inandığım bir grup :) Şarkılar gayet yoğun, dinlemeye doyamazsınız. Yeni şarkılar da süper, gümbür gümbür geliyo. Gerçi MuzLikörü+Süt+Çerenkov üçlemesi yüzünden de hastası olmuş olabilirim ama ;) Demo mu olur kaset mi olur artık bişe çıksada şöle playliste bi eklesek, coşsak - zıplasak, hatta ağlasak.

Neyse, R.U.J.'a başarılar diliyorum.

ilk dinlediğim anda katıldığı tüm organizasyonlarda(ankarada)izledim onları.kim n derse desin çok ii ve sade bi gruptur.sadelik pedal veya efek kullanmamalarından gelior.o besteleriyle beni nasıl derinlere sokuolar?-bilmemm

saolun arkadaslar.. boracim,silent ve dejavut kardes..

yakinlasan konseri yazalim:

28 Kasim Yeni Melek Sahnesi

jay jay johanson

ongruplar : r.u.j. ve playground

kapi acilis: 18:00

Giris: 28 YTL

guzel bir gece olacak:)

YÖNETİCİ NOTU: İMZANI DÜZELT (MAX. 3 SATIR)

imzami duzelttim yonetici kardes...max 3 satir..ok?..

bu pazar (28 kasim ) R.U.J. ,Jay Jay Johansonun on grubu olarak Yeni Melek Sahnesinde(IST) sahne aliyor..

10 Aralik Cuma - Manhattan-ANK --R.U.J. + Modern Rock Partisi

sevgiler

Jay Jay Johanson'a gelebileceğimi pek sanmıyorum ama Ankara' daki partiye gelebilirim heralde, tabi Niyazi hocamız kıllık yapmazsa ;) Size İstanbulda çok çok çok başarılar dilerim. Gerçi çok başarı dilemiim, Johansondan önce insannarı coşturduktan sonra bide müziğe doyurup konseri bitirmenizi istemem ;) Adama ayıp olur ;)
Herkese kolay gelsin ...

Zafercim geçmiş olsun... Anladığım kadarıyla (daha doğrusu Semih'in anlattığı kadarıyla) çok önemli bir durum değilmiş galiba. Ama yine de acil şifalar dilerim.

Bu arada haberlerinizi de alıyoruz ve en az sizin kadar gururlanıyoruz. Dostlarımıza başarılar...

Geri