RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

sizleri tek tek tebrik etmek istiyorum.
size olan hayranlığın giderek artıyor.can-ı gönülden inanıyorum ki çok iyi bir sonuçla döneceksiniz ve biliyorum,bu yarışmanın sonunda yapmak isteyip de bir şekilde yapamadıklarınız artık gerçek olacak.yeniden tebrikler ve başarılarınızın devamını diliyorum.istanbulda bol şans!
sevgiler...

yaf ben sizi hiç dinleme firsati bulamamiştim ..roxy de kazaznınca böle ehh yeter felam diip mp3lerinizi buldum netten..pek begendim..bol şanss:)

Abilerimin grubu...
Turkiye'de su an bir arada olan ve en guzel muzigi yapan gruptur ( yalakalik degil cunku tek bir cikarim bile yok millet atlamasin )
Istanbul'da karsilicam hepinizi abi bir ankarali olarak:)

cok tesekkurler arkadaslar umarız guzel sonuclarla doneriz.. :D ... Istanbullu sevenlerimizi beklioruz 10 Mayıs Salı gecesi Roxy Club'e.. desteginiz biz ve butun gruplar icin cok onemli cunku..sevgiler & saygılar

Eminim Ruj İstanbul daki seyirci ve jüriyi kazanacaktır.Çünkü Türkiye şartlarında kaliteli ve kendine özgün müzik yapabilen sayılı gruplardan biridir.!

ya bencede kazanmalisiniz ama ote yandan sunu da dusunuyorum ruj`un kayit ve canli performansi arasinda ooole cook daglar kadar fark olmadigini dusunuyorum(bu kotu bisey degildir:) ) ve soole dusunmek lazim ruj yine maalesef 2. kez roxyye kayit gonderip ilk elemede secilmemisti ( 1.yedek olma durumu) ve secici kurulun da ayni olmasi gozunude bulundurulursa bence bir olaganustu calmalisiniz iki sahnede ne biliyim farkli bisiyler yapilabilir kudurulabilir vb. bilemiom siz karar verin
umarim kimse yanlis anlamaz keza rujdan yaptiklari kaliteli muzik uzerinden derece bekliorum ...

abilerim bugün stüdyonuzda bulundum ve aglayasim geldi
büyüyünce ben de sizin gibi olmak istiyorum:D basarilar,gerçi benim dilegimin bir yarari olmayacaktir siz zaten cosmussunuz:)

walla Akay'cım öncelikle teşekkür ederim iyi dileğine.

bizde tedirgin olmuştuk ilk seferde velakin
1) bizi daha önce jüri elemanları arasında canlı izleyen yok
2) kurban'da yedekten girip kazanmış...

şöyle bişey söz konusu , ilk aşama kayıt aşamasıydı , o artık geride kaldı , artık performans aşaması , ve şunu gözönünde bulundurmak gerekir...

biz -2- şarkı ile başvurmuştuk ama orda 30 dakka boyunca yaklaşık 7 şarkı kadar çalabilcez ve bunlar hiçbiyerde kayıdı bulunmayan 7 şarkı... ne jüri biliyo ne de konserimizi izlemeyen insanlar....

şöyle düşünüyorum bazen , bizim 4 şarkı ile katılabilineceğinden haberimiz yoktu, olsa idi 4 şarkı yollardık ,ozaman belki hiç yedeğe kalmazdık kim bilir :)

neyse, işler bir şekilde iyi gidiyo , oraya çıkıcaz , adam gibi müziğimi çalacaz , herzaman ki halimizle ne eksik ne fazla , taktire şayan bulunur ise - ki umarım :p - bir derece ile geri dönmek bizimde en büyük dileğimiz...

neyse iyi haberlerle tekrar görüşmek üzere diyim şimdilik...

hoşcakal...

Geri