RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

''digeri'', kesinlikle fazlasiyla basarili bir parca. tebrik ederim. yarismada basarilar.

hatta sormadan edemeyecegim arkadaslar neler dinliyorsunuz? hangi gruplardan etkileniyorsunuz?

Okadar çok ki :) ama kısaca yazmak gerekirse Dredg , Onesidezero , a perfect circle , deftones , carpark north , planes mistaken for stars, ocean size , finch , incubus , pearljam.... die gider :) Etkilenim de şöyle gelişiyor sonuç olarak bu grupları dinliyoruz ama kesinlikle bu grupların müziklerinden fikir edinmiyoruz. Tıpkı bir arının çiçek tozunu bala dönüştürmesi gibi gelişiyor esinlenme aşaması :)

Teşekkürler desteğin için :)

yaaa çok iyisiniz ve bu hoşuma gitmedi :( sizin yüzünüzden minibüsü alıp,pikniğe gitme hayallerimiz çok büyük riske uğruyor...
gene de adil bir yarışma olsun diyip baraşarılar diliyorum

prematurebebek demiş ki:
yaaa çok iyisiniz ve bu hoşuma gitmedi :( sizin yüzünüzden minibüsü alıp,pikniğe gitme hayallerimiz çok büyük riske uğruyor...

1-ruj
2-gece
3-eflatun
4-kaotik
5-pickpocket
6-zıkkım

bu sıralama dışında kalan gruplar pek umutlanmasın bence üzgünüm ama böyle yani kulak ver nizam var :LOL: (diğer 4 ü elektronik yapan arkdaşlara ayırdım . ben ilgilenmiyorum onlarla ondan bir sıralama yapmadım ;)

delirdim demiş ki:
prematurebebek demiş ki:

bu sıralama dışında kalan gruplar pek umutlanmasın bence üzgünüm ama böyle yani kulak ver nizam var :LOL: (diğer 4 ü elektronik yapan arkdaşlara ayırdım . ben ilgilenmiyorum onlarla ondan bir sıralama yapmadım ;)
zaten biz umutlanmıyoruz ama maşallah sende iyi kulak var.sende müzikle ilgilensene belki daha kötüsünü yaparsın...

bu arada ruj un parçasını bende beğendim...

başarılar...

evet dostlar lutfen.. :) burasi mulayim bi forum..Ruj un muziginin artilari eksileri konusulsun ..baska konular baska yerde..

ikinize de ayri ayri cok tesekkurler Ruj a verdiginiz destekten dolayi.. Bu bi yarisma kazanmakta var, kaybetmek de..keske herkes kazanabilse yani birseyler..

Akin kardese de Ruj olaraktan selam soyleriz.. ne kadar bir turlu tanisamasak da ,kendisinin el sanat becerileri kulagimiza her gun geliyor.. :D

hepinize sevgiler...

Geri