RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

herkese selamlar,

Ruj 6 Mart Pazartesi gunu saat 16:00 da ODTU Rock Senligi'nde sahne alacaktır.. Herkesi bekleriz.. Disardan gelmek isteyen arkadasalrımız On a On Cafe, Hayri plak(karanfil sok) , Shades(tunalı) dan ( birkac yer daha olabilir Rock senligii forumundan ogrenebilirsin ayrıntıları) biletleri temin edip kapıda gorevlilere bileti gosterip rahatca iceri girebilirler..

Ayrıca www.purevolume.com/ruj adresine Phi adli sarkimizi da koyduk.. dinlemek isteyen arkadaslara duyurulur..

demek bu grupmuş dün akşam bi arkadaşım bunu dinlermisin demişti ve bu siteyi göndermişti ve benim gerçekten çok hoşuma gitti yawww

yaf turkrock oldunzun fark1nda deilim ben purevolume olduk fan felan ama ulasamadikki tebrik edelim

:) yüxekses içinde aldiim en deerli sayi oldu bu :)
..............................................................
30 dk kata SigABiLEN herseye :)

bu kadar gizli saklı bize ulasamamıs sevenimizin oldugunu gormek cok mutluluk verici..=) zaten www.purevolume.com/ruj adresindeki play sayısı da gunden gune bizi dumura ugratmaya devam ediyor.. desteginizi kesmeyin!!

Ruj 6 Mart Pazartesi gunu 16:00 da ODTU Mimarlık Amfisi'nde..herkesi bekleriz.. ( ayrıntılar icin Odtu Rock Senligi baslıgına gidebilirsiniz)

**semihcim(gene hoglan kilikli arkadasim) seni opuyorum.. :D

** ozlem cok iyi olmus cidden.. pazartesi gunu Odtu de gorusuruz ..konusuruz..Cin Seddi ne de basarilar..

ya arkadaşlar bu şarkıları nerden bulabilirim ( off koptum yine dünyadan fransız kaldım yaaa :cry: )

Geri