RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

Başarılar ROXY'de tekrardan.30 dk süre mi veriyorlarmış Oktay sahnede?Ben en fazla 4 parça çalınabiliyor sahnede diye biliyorum...Detaylı bilgi veren bir yer de yokki anasını satim...Ben de 2 parça ile katılıyoruz sanıyordum ROXY'e...E hadi bakalım ne zaman bilgi verecekler acaba :)=
10'unda beraberce sallayanzi ROXY'i :)=

Kafam iyi galiba ve bu yazdiklarim tamamen tarafsiz tamamen yalakalik barindirmayan seyler (bunu abilerim bilir) sunu soyleyeyim eger juri objektif olursa ve belli bir amaclari yoksa ( belli bir tarzdan secmek gibi) .................BUYUK KONUSMAK ISTEMIYORUM!
Juri elemanlarinin tepkilerinden bakislarindan da anlasilacagi gibi mukemmeldiniz hala tuylerim diken diken MUZIK boyle yapilir tek kelimeyle sizinle gurur duyuyorum GURUR!
7 aydir istanbuldaki bu salak maceramda (yalniz ve sıkıcı) hem beraber olduk bana guzel vakit gecirttiniz hemde mukemmel bir performans sergilediniz daha diyecek cok sey var da pc takilir korkusuyla susuyorum...Ugur,Zafer,Basar,Oktay abi hepiniz cok sagolun bu gunu yasattiginiz icin sonuclar aciklanana kadar da dua etmezsem canim ciksin cok ciddiyim bu konuda...
Sunu tekrar belirteyim bilmeyenler tanimayanlar yalakalik olarak adlandiracaklar ama RUJ bunun boyle olmadigini biliyordur ve bu bana yeter...
Ayrica ROXY'ye RUJ adina ilk once ben tesekkur ediyorum ( HADDIME DEGIL AMA OZUR DILERIM ) hersey kusursuzdu...Abi sizi seviyorum ya!

yalakalık olarak algılanacağını zannetmiyorum çünkü ruj'u dinleyen herkes söylediklerinin doğru ve içten olduğunu bilir.çoğu ruj dinleyici de senin gibi düşünüyor olsa gerek.
"jürinin bakışları olumluydu" diyorsun.inşallah yüzlerindeki ifadeler oylarına da yansır.inanın bana finalde ilk sırada olmanızı gerçekten çok isterim.çünkü müziğiniz beni çok uzun zaman önce etkilemiştir ve tarzınızda başka bir grup tanımadığım için piyasaya girmeniz gerektiğini,en azından bir albümle forumların dışındaki insanlara da sesinizi duyurmanız gerektiğini düşünüyorum.tabiki forumlar ve organizasyonlar dışındanda da dinleyicileriniz vardır ama anlatmak istediğim çok daha büyük kitlelere ulaşabilmeniz.
bunu gerçekten çok isterim.umarım sonuç sizin için hayırlı olur!
saygılar...

bunu cok icten soyluyorum INSALLAH abi daha ne diyim cok objektifim bu konuda tek konusamayacagim konu su diger gunler nasildi grular bunu bilmiyorum ama gercekten iyiydi izledigim en iyi ruj performansiydi ne gaz varmis be..

selamlar herkese,

Oncelikle gece gec saatlere kadar Roxy de bizi dinlemek icin bekleyen herkese cok tesekkurler... organizasyon herseyiyle gayte planlıydı..derli topluydu.. sound umuzun ozenle ayarlanması, konaklama olanaklarımız hersey yerli yerindeydi.. ve bize de elimizden geleni yapmak kalmisti.. ve guzel de oldu zannedersek.. istedigimizi verdimizi dusunuyoruz..

desteklerinizin bizim icin ne kadar onemli oldugunu cok iyi bilioruz hissedioruz.. umariz devam eden desteklerinizle guzel bir sonuc aliriz Istanbuldan..
tum ruj adina
sevgiler & saygılar

18 mayisti degil mi abi?
yahu ben ciddi ciddi heyecanliyim ya!
neyse beklemekten baska bir caremiz yok galiba!
su kayit bitse de dinlesek degil mi thermodynamiclife?

gercekten pek bi fikrim yok alcol...zannedersem 18 inde aciklanacakmis.. heyecanlıyız bakalım.. bir derece olmasa bile elimizden gelenin en iyisini yapmis olmanın rahatligi icerisindeyiz.. RUJ u guzel bi sekilde anlattigimizi dusunuyoruz o gece..
tabi guzel bir sonuc gelse cok cok iyi olur bizim icin ..

sevgiler & saygılar

Geri