RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

bende şimdi geldim ewe ya çook eğlendim ben...çoook başarılıydınız... fotoraflarınızıda çok güzel çekmişim hepsi süper çıkmış (birasda kendimi öviyim :LOL: )... ya uzun zamandır konserlerden uzak kaldığım içinmidir bilmiyorum ama çok keyifli geldi bu konser...
yalnız lütfen tüm eşyalarınızı dezenfekte edin,adam gözümün önünde tükürdü ya ıyyyyyy :kustum

ayrıca oktay çok saol... buarada bundan sonraki tüm konserlere gelip PARAlanmak dileğiyle :LOL:... tekrar tebrik ederimmmm

canlarım benim.dolu dolu yaşattınız herşeyleri.ayna oldunuz hislerimize.en iyisi sizin olsun.gelin istanbula yine.

hepinize teker teker tesekkurler arkadaslar ...

DUYURU :

RUJ Cuma Gunu saat 19:00 Digiturk te S'NEK TV de Soundcheck adlı programda.. Programda 4 tane canlı performans sarkımızı ve bir de roportajımızı izleyebilirsiniz..

Ayrıca cok yakında www.purevolume.com/ruj a yepyeni sarkılar koyacagız haberiniz ola...:D.. su an hali hazır uc sarkımız bu adreste bulunmaktadır.. dinlememis olanlara duyurulur..

anca yazabiliyorum :)))
muhteşemdi dehşetti olağanüstüydü:))))
sonundaaaaaa!!!!!!!!!:)
süperdi ankara da konser muhteşemdi çok iyiydiniz arkadaşlar :)))
deli gibi eğlendim :D :D :D :D :D :D :D :D
çok güzel bir konser gecesiydi zafer uğur başar ve oktay
süperdiniiiiiiiiiiiz :D :D :D :D
sizi seviyoruuum :D :D :D
kendinize iyi bakın :!: :!: :!: :!:

Konserde çok iyiydiniz arkadaşlar tebrik ederim hepinmizi, BAşar'a ve basçınıza (adını hatırlayamadım) çok teşekkürler soundcheck te bize yardım ettikleri için, davulcunuza çok teşekkürler zilleri kullandırdığınız için. Zafercim bana mesaj at telleri değişelim senle lazım olur organizasyon olur falan bulunsun.Kardeş grup gibi olduk zaten bi haftada iki kez aynı sahnede :)
kısa zamanda görüşmek üzere arkadaşlar..

Burak (Rakı)

ruj0033cv.jpg

Saklıkent konseri sırasında çektiğim bir fotoğraf...
R.U.J, fotoğraf projem içinde ayrı yeri olan bir grup. Çok iyisiniz ve daha iyi yerlerde olacağınıza yurekten inanıyorum.

"Diğeri" de diğer parçalarınız gibi tarzınızı gayet güzel ve tarzını aynen yansıtmış. Parçlarınızda en sevdiğim yan olan efekt kullanmamak bu parçada da var. :) Sürekli olarak bir clean gitar muhakkak var.

"Söz Verdim" de aynı şekilde. Nakarat tempoyu çok güzel arttırıyor.

Bu üç parçadan en çok "Olamaz"ı beğendim. Baslar gerçekten çok güzel olmuş, Ellerine sağlık. Sözler ve riffler her zaman söylediğim gibi Ruj kokuyor. ;) Ve parçanın finali çok başarılı, çok beğendimi itiraf etmeliyim. Ellerinize, yüreğinize sağlık.

Kayıtlarınız da gerçekten çok başarılı olmuş anlaşılan. İşi bilerek yapmak başka tabii, bu da çok belli oluyor. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum, takipteyiz. ;)

Saygılar...

ilgi ve alakanıza cok tesekkurler arkadaslar... yorumlarınız cok mutluluk verici... ayrıca herkesin grupca bayramını kutlarııııııızzzz..

yepyeni 2 RUJ sarkısı icin

www.purevolume.com/ruj

Digeri adlı parcayi download edebilirsiniz...

sevgiler saygılar.. yakında yeni konser haberleri gelicek...

Geri