RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

11:00-12:00 - TaklaMakla
12:00-13:00 - Soulitary
13:00-14:00 - R.U.J
14:00-15:00 - Schizomania
15:00-16:00 - Sınıf 64
16:00-17:00 - Overdose
17:00-18:00 - Since Yesterday

Öyleyse yeni liste böyle olabilir lütfen bu liste haklkında itirazı olan da hemen bildirsin bir an önce halledelim.

13 MAYİS ODTU SENLIKLERINDE 15.30
14 MAYİS HACETTEPE PISKOLOJI SENLIGINDE 15.00
21 MAYIS İstanbul Üniversitesi Müzik Festivali
RUJ U CANLI IZLEYEBILIRSINIZ
ayrıntılı bılgı icin
http://www.rujband.cjb.net

mp3 lere siteden ulasabilirsiniz direk download etmek icin

http://www.purevolume.com/RUJ/music2
dusler.jpg

**arkadaşlar ilk şarkınızı indirip dinledim..çok güzel olmuş yüreğinize sağlık..türkçe sözler için ayrıca tebrik ediyorum...şarkı sözleri müzikle tam bir bütünlük içinde seyrediriyor...Zamanın birinde aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle..iyi bakın kendinize

exi yi dinliyorum gayet güzel bir çalışma olmuş. Gitarları takdir ettim. düzenleme yeteniğiniz ilk dinleyişte kendini gösteriyor.( nakarata girmeden önceki akor nakarata çok güzel hazırlıyor müziği) ODTÜde başarılar orada olacağım

hakkaten tesadüfün bu kadarı..olm forumlarda mı karşılaşacağız lan böyle...o süper vokali de mi sen yaptın yoksa..kardeşim cidden tebrik ettim,o gün her iki şarkıyı da 5 -6 kere dinledim oturup..bi görüşelim olm özlemişim valla..hadin iyi bakasın kendine zazacıım..
not: fotograf çok afiili olmuş ha...

anaaa vokalist de sensin valla...ulan zamanında kaçırmayacaktık allem edip kallem edip seni bizim gruba alcaktık ha...bak şimdi pişman oldum şerefsizim..dostum o kadar güzel söylemişsin ki yüreğine sağlık..odtü ye kesin gelcem izlemeye..hadin grüşürüz kardeşim

tanselim,

cok saol yaw cok sevindim R.U.J.u begenmene...biz de guzel soylemistik beaa senle Ankara Universitesi ndeki buyuk salonda..ismini hatirlyamadim mekanin..ama iiydi yane..ben de seni ozledim kardes..odtu de kesin goruselim..bekliyorum destegini her zaman..Zafer-R.U.J. vocs

dün odtü de yemek yerken vokali duydum. abi bestelerinizi şahsen çok beğendim, dün odtü de kayda değer tek gruptunuz bence, tebrik ederim. Kolay gelsin. Ufak aksaklıklar oldu ama onlarda nazar boncuğu ;)
İyiki gelmişim dedim. Başarılarınızın evamını dilerim

Geri