RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

( hiç çekinmem aynısını burayada yazarımm...)
helal olsun walla ellerinize sağlık çok ii olmuş...
ancek sadece 3 şarkınız werildi bide (hadime nekadar düşer bilmem ama...)görüntü pek ii deildi... oktayla başarın konuşmalarını wermemişler... (hatta başar nerdeyse hiç çıkmamış bile 8) )
neyse ama ben yinede eğlendim :LOL: tekrar tebriklerrrr...

ruj0054gl.jpg

Saklıkent konserinden ikinci fotoğraf...

s'nek tv,soundcheck proramını izledim,çekimler çok iyiydi,hepiniz süper çıkmışsınız,gayet de iyi çalmışsınız,sizi bir adım daha ileri götürmesini dilerim.

valla güven abinin bu gruptan bahsettigini duydum henuz albumleri yok herhalde bana sarkılarını nerden indirebilecigime dahi bi bilgi verecek olan varmı???

""diğeri"" inanılmaz bir şarkı olmuş beyler..ellerinize sağlık..dur olmadı ben ortamlarda şarkıyı ben yaptım diye çalayım bi prim yapayım :p..evet evet yapayım bunu :)

hepinize cok tesekkurler guzel yorumlarınız icin..

Ugur ve ben 1 aylıgına yurt dısında bulunacagımız icin, grup aralık ayının ortasına kadar konserlerine ara vericektir.. donunce istanbul bursa ankara konserleri olacak... simdiden duyuralım ..tarih ve yer kesinlesince zaten bildirilir yine..

Ayrıca Ruj dan 3 tane yeni sarkiyi dinlemek icin www.purevolume.com/ruj u ziyaret edebilirsiniz..

sevgiler saygılar

kaset

zafer saklıkent konserinin kasedini aldım cd 'ye attırdım görüntüleri mpeg formatında istersen makul bi ücret karşılığı (5 mülyon) :D ehe benden temin edebiliyosun.
öperim gözlerden elemanlara selam.

Re: kaset

cemburakakin demiş ki:
zafer saklıkent konserinin kasedini aldım cd 'ye attırdım görüntüleri mpeg formatında istersen makul bi ücret karşılığı (5 mülyon) :D ehe benden temin edebiliyosun.
öperim gözlerden elemanlara selam.

Ben geçenlerde uğraşmıştım ama kimse yoktu Saklıkent'te , en yakın zamanda uğrayıp senle görüşcem ok ??:) ozamanakadar kalın sağlıcakla...

Geri