RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

Yemek yemeye gelmiştim çarşıya, çalan grubun siz olduğunuzu bilmiodum. Exi çalmaya başlayınca uyandım olaya ama fazla kalamadım :(
Gayet iyiydiniz tebrikler :)

sitenizden indirdiğim parçaları gerçekten çok beğendim..besteler çok iyi olmuş özellikle de ben vokalin sesine hasta oldum..ve de gerçekten kendi tanımınız olan modern alternative rock sounduna birebir uyuyor..sonsuz başarılar, yeni parçaları bekliyorum sabırsızlıkla..

oncelikle ODTU ye gelip bizi destekleyen herkese teker teker tesekkurler..alp,bekenbaver,alison,blackartmarket iyi yonlu elestirileriniz icin cok tesekkur ederiz..Umarim hissettirebiliyoruzdur size yaptiklarimizi..
Odtu eglenceliydi..En yakin zamanda tekrar bulusmak dilegiyle..

""""Ayrica R.U.J. 21 Mayis gunu Istanbul Universitesi Muzik Festivalinde saat 15:00 civari sahne alacak..Istanbullu arkadaslari I.U. kampusune bekliyoruz...guzel bi performans olmasi dilegiyle"""

Zafer - R.U.J. solist

Çok kısa bir süre çarşıya uğramıştım, o arada Exi'yi duydum... Çok başarılıydı... O sıralarda bizim de stadyumda olmamız gerekiyordu, kalamadık.

Bir dahakine umarım.
Tebrikler...

R.U.J
vokalde Zafer, gitarda Başar,basta Ozan Abi,davulda Oktay'ın olduuu bi grup ne kdr ii olur tanıyanlar düşünsün.Nerde tarz adam var birbirini bulmuş
Bizede bu durumda her fırsatta dinlemek düşer...Süpersiniz!!!
Emre(İdea-gitarist)

gargoyle,fenderteleCASPER cok tesekkurler...en yakin zamanda gorusmek uzere...

---21 Mayis Istanbul Universitesi Muzik Festivali 16:15--- R.U.J.---

Zafer- R.U.J. vocal

istanbul universitesi konseri gayet iyiydi..gelen destekleyen herkese ve usenmeyip o R.U.J. pankartini hazirlayan Selin'e cok cok teskkurler..en yakin zamanda tekrar gorusme umidiyle..
Zafer- R.U.J. vocal

R.U.J:

yeni bass gitarist ariyor..ciddi manada alternatif muzik altyapisi olan,sarkilara adaptasyon da problem yasamayacak,"album" kaydina hem maddi hem de manevi acidan hazir olan, tercihen bir cok yerde calmis olan yakisikli ,karizmatik , efendi :p :) bass gitaristler,bana buradan ozel mesajla veya www.rujband.cjb.net adresinde bulunan ziyaretci defterinden ulasabilir,basvurunuzu yapabilirsiniz..
Zafer-R.U.J. vokal

cyberknight,
ali sinan deniz gruba gerekli onemi veremedigi icin hem kendi hem de bizim kararimizla gruptan ayrildi..uc bes konserdir,self torture dan ozan tol ile yola devam ediyoruz..saolsun,en iyi sekilde idare etti..ama tabi o selftorture in babasi:)R.U.J.'a baska bass gitarist lazim gelir..
Zafer-R.U.J. vokal

Ya birşey sorucam bu Atatürk Anadolu dedğiniz Sıhhıyedeki mi?Bize Sıhhiye Atatürk Lisesi ama anadolu mu bilmiyorum bi teklif gelmişti de haziranın ilk haftada sanırım...Bu o mu?

Geri