RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

arkadaşLar daha önce cevabı veriLmişse özür ama sormak zorundayım : RUJ bir kısaLtma mı? açıLımı oLan birşey mi?
şarkıLarın sözLeri beni pek çekmedi açıkçası ama vokaLin sesi ve müzik bayağı hoş..
bir de ukaLaLık yapma niyetim yok ama sahne görüntüLerinizi youtube'da fiLan payLaşsanız güzeL oLurdu ;)

pitch dark - Tum Pera tayfası, ravenwoods,lacey ve fearofthedark tesekkurler hepinize..

lacey RUJ bir kısaltma ama konser afisleri olsun ,sevenlerin nette kullanımı olsun , ismin gosterimi surekli bitisik yazıldıgından ve RUJ kelimesinin de kendi anlamıyla da grubun ismi oldugundan RUJ olarak yazılıyor yazıyoruz..Acılımı grubun kuruldugu zamanlardan grup elemanlarının hayatlarına dair ozel bir laftır.. :) canlı calarkenki goruntulerimizi tabi ki paylasmaktayız.. www.myspace.com/rujband a girersen hem onları hem baska sarkılarımızı hem de grubun diger yonlerini bulabilecegin bilgilere erisebilirsin..elestirin ve ilgin icin tesekkurler..

İyi yillar!İyi bayramlar!

thermodynamiclife demiş ki:
pitch dark - Tum Pera tayfası, ravenwoods,lacey ve fearofthedark tesekkurler hepinize..

lacey RUJ bir kısaltma ama konser afisleri olsun ,sevenlerin nette kullanımı olsun , ismin gosterimi surekli bitisik yazıldıgından ve RUJ kelimesinin de kendi anlamıyla da grubun ismi oldugundan RUJ olarak yazılıyor yazıyoruz..Acılımı grubun kuruldugu zamanlardan grup elemanlarının hayatlarına dair ozel bir laftır.. :) canlı calarkenki goruntulerimizi tabi ki paylasmaktayız.. www.myspace.com/rujband a girersen hem onları hem baska sarkılarımızı hem de grubun diger yonlerini bulabilecegin bilgilere erisebilirsin..elestirin ve ilgin icin tesekkurler..

İyi yillar!İyi bayramlar!

ben teşekkür ederim.bu arada,sahne duruşunuz harika!gerçekten yani öyLe çok amatörLük hissetmedim izLerken.. tebrikLer ve başarıLarınızın devamı diLeğiyLe ;)
hep diyorum ya,yurdumuzun daha çoook gruba ihtiyacı var ve bu açığı kapatmaya yöneLik herşeyi destekLiyorum :D
NSS birinciLiği için ayrı bir tebrik ;)

uzun zamandır takip ettiğim bi grupsunuz arkadaşlar nokia super sound'daki başarınız kaçınılmazdı.türkiye'de git gide müziğin kalitesi artmaya başlaması VALE olarak bizi çok mutlu ediyo.3 akorla cover yapan grupların artık daha iyi şeyler yapması gerekecek.tekrar başarınız için sizi kutlarım :D artık arabayla bol bol eğlenirsiniz ;)

tebrıkler ruj yarısmadakı cnlı performansınızı ızledım cok guzeldı.sızı tanımıyordum fakat yarısmadakı favorımdınız ıyıkı kazandınız.... basarılarınızın devamını dılerım.
yolunuz acık olsunNnNn..

cok sagolun arkadaslar yorumlarınız icin..

ayrıca az once yani salı gecesi saat 02:00 itibari ile Mustang Ankara'ya İstanbuldan sahsım tarafından getirilmistir.. Tum Ankaralı muzisyen arkadaslarımız adina guzel birsey oldugunu dusundugum icin yazıyorum bunu =)

Geri