Bütünleme

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizimle birlikte pazar günü Garaj Rock Bar da sahne alacak olan;

*SonDört
*Transpoze
*Pyracantha

gruplarına başarılar diliyoruz.Arkadaşlar,umarız herşey hepimiz için iyi gider...

Grup Üyeleri

EmRe(Ritim gitar,vokal)
Onur(Solo gitar,Back Vokal)
Anıl(Bas gitar)
Canan(Vokal)
Halil(Baterist)

PYRACANTHA konser cidden iyiydi.Tonmaister in oyalanmalarını saymazsak.Ama ilk konserimizdi.Gelen herkese teşekkürler.PYRACANTHA siz de cidden çok sağlamsınız.

İlk Konseriniz Olarak Umuyorum Angel Organizasyon'la Çalışmak Size Mutluluk Getirmiştir.İlk Sahne Performansınız Değilmiş Gibi Geldi Bana Ama İlk Sahnenizse Gerçekten Baya Bir Yol Katedeceğinize İnanıyorum ;) Türkçe Parçaları Yorumlamanızda Her Hangi Bir Sorun Göremedim , Gerekli Olan Süslemeleride İzlediğimde Sizleri Beğendiğimi Sölemek İsterim...

Başarılar Diliyorum , Yolunuz Açık Olsun...

Angel Organizasyon şahsında Emrah a çok teşekkürler.Seninle çalışmak çok güzel dostumm,umarım tekrar ve daha iyi organizasyonlarda birlikte çalışırız...

Emre(Vokal-Elektro Ritim)

"Repeeat" isminde alternative-rock grubu vardi.Cok kisa bi sure once dagaldilar.Bu forumda basliklari da var.Isminiz onu cagristirdi.

hayır abicim onlar değil bütünleme ankara grubu bunu bende cumhuriyetforumunda anlatmaya çalıştım ama beni kimse duymadı :evil:
neyse her iki grubada başarılar dileyelim buradan

Geri